שיתוף פעולה ראשוני לחברת טראקנט עם ק.א.ל - קווי אוויר למטען

בשלב ראשון תעניק טראקנט לק.א.ל רישיון לשימוש בפלטפורמה שלה בכל אירופה ולאחר מכן יורחב ההסכם גם לארצות הברית; טראקנט תקבל תשלום קבוע מהלקוח של כ- 5 יורו עבור כל נסיעה

חדשות ספונסר 17/10/2021 12:57

א+א-

חברת טראקנט מדווחת היום על חתימת מסמך עקרונות לשיתוף פעולה ראשוני בינה לבין חברת התעופה הישראלית ק.א.ל – קווי אוויר למטען , חברת הבת של קבוצת צ’אלנג’ גרופ. ההסכם נועד לייעול והוזלה של השילוח ולשיפור השירות ולאופטימיזציה של ה- Last Mile Delivery וה-First Mile Delivery .

 

ק.א.ל, קווי אוויר למטען, היא כאמור חלק מקבוצת Challenge הפעילה בזירה הבינלאומית ומונה מספר חברות הנמצאות בשליטה משותפת, וביניהן: ק.א.ל, קווי אוויר למטען, חברת המטענים הישראלית, LACHS, מסוף המטענים הבלגי Challenge Airlinis ,(BE) ו-Challenge Air-Cargo, המשמשת כזרוע המסחרית של הקבוצה עם משרדי מכירות ברחבי אירופה, שנועדו לחזק את הנוכחות הקבוצה בזירה הבינלאומית. הקבוצה כולה מרוכזת סביב HUB תפעולי אחד המצוי בליבה של אירופה- בליאז’ בלגיה, וממנו טסים מטוסי הקבוצה ליעדים בצפון אמריקה, אירופה, ישראל וסין.

 

על פי ההסכם טראקנט תיתן לקבוצת צ’לאנג’ בשלב הראשוני רישיון לשימוש בפלטפורמה בתחומי אירופה ולאחר מכן בארצות הברית. החודש הראשון יחשב כפיילוט ללא תשלום, לאחר סיום הפיילוט תקבל טראקנט תשלום קבוע מהלקוח של כ- 5 יורו בעבור כל נסיעה, ובנוסף, תקבל תוספת של כ-5% ממחיר המשלוח בעבור כל התאמה חכמה של המערכת למשאית ריקה.

 

התשלום האמור יתקבל מהקבלן המבצע, בגין השימוש במערכת האוטומציה הנלווית בפלטפורמה. בהסכם נקבע כי שתי החברות יפעלו לקידום שיתוף הפעולה ביניהן, והחתימה על ההסכם המפורט והמחייב תתבצע לא יאוחר מ- 30 ימים לאחר חתימת מסמך העקרונות.

 

המידע בנוגע להסכם שיתוף הפעולה עם קבוצת צ’אלנג’ גרופ הוא על בסיס הנתונים המצויים בידי החברה. כמו כן, החברה אינה יכולה להעריך בשלב זה את סיכויי התקשרות של הצדדים בהסכם מחייב, ואת היקף השימוש הצפוי של קבוצת צ’אלנג’ גרופ בפלטפורמת טראקנט.

 

חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״אני שמח לבשר כי חברת טראקנט מרחיבה שירותיה גם לחברות התעופה בתחום הלוגיסטיקה, ותעניק פתרון לאופטימיזציה של ה- Last Mile Delivery וה-First Mile Delivery לחברות התעופה וההובלה האווירית.

 

בשל המשבר העולמי בענף התובלה, מחפשות החברות פתרונות טכנולוגיים ברי קיימא לייעול והוזלה של השילוח ולשיפור השירות. הפלטפורמה שפיתחה חברת טראקנט היא היחידה כיום בעולם הנותנת מענה לכלל הבעיות, מאפשרת איסוף נתונים בזמן אמת על זמינות ומקום פנוי במשאיות, מקטינה את מספר הנסיעות הריקות, ובכך, גם מקלה על חברות השילוח את התובלה ברחבי העולם, וגם חוסכת בעלויות, ומפחיתה את מספר פליטות גזי החממה, תוך שהיא מסייעת בכך גם להקטנת מספר תאונות הדרכים בהן מעורבים כלי רכב כבדים.

 

אנו צופים כי ההסכם עם חברת ק.א.ל, קווי אוויר למטען, מקבוצת צ’אלנג’ גרופ הוא הראשון מבין רבים אחרים שיבינו את גודל הבשורה של חברת טראקנט."

  1. מניות בכתבה
  2. טראקנט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה