גרי שנירר, מנכ"ל אינטר תעשיות קרדיט: יח"צ

בית השקעות פרופאונד רכש מניות באינטר פלוס בכ-2.5 מיליון שקל

אחזקות פרופאונד באינטר עלו כעת לכ-2.5% המכירה נעשתה לפי מחיר של 8.5 שקל למניה, המשקף פרמיה של כ-10% על מחיר המניה ביום העסקה

חדשות ספונסר 14/10/2021 13:28

א+א-

אינטר תעשיות פלוס, בניהולו של ג’רי שנירר, דיווחה על מכירת חלק מאחזקותיו של אחד מבעלי השליטה בחברה, אריה קורוטקין, לבית ההשקעות פרופאונד.

 

המכירה נעשתה בעסקה מחוץ לבורסה, בהיקף של כ- 2.5 מיליון שקל, לפי מחיר של 8.5 שקל למניה, המשקף פרמיה של כ-10% על מחיר המניה בסיום יום המסחר ביום העסקה. בעקבות הרכישה, בית ההשקעות פרופאונד עלה לאחזקה של כ- 2.5% בחברה.

 

אינטר פלוס מתכננת ומממשת פתרונות אנרגיה המפחיתים חותמת סביבתית, פליטות וצריכת משאבי טבע. במסגרת זו מבצעת החברה "חליפות אנרגיה" לנכסים הכוללות: גגות PV, מנועי גז, מיקרו טורבינות, פתרונות אגירת אנרגיה ועמדות טעינה לרכב.

 

בתחילת אוקטובר הודיעה אינטר על רכישת 55% בחברת קונסטנטין את אטש, חברה פרטית הפועלת בתחום שירות אחזקה וניהול תשתיות, מבנים ומערכות אלקטרו-מכאניות בעיקר למוסדות ממשלתיים, וכן ביצוע פרויקטים בתחומים אלו, בתמורה ל-11 מיליון ש"ח.

 

את החציון הראשון לשנת 2021 סיימה החברה בעליה של כ- 22.7% לכ- 196.3 מיליון שקל בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, והרווח התפעולי הסתכם ב- 2.2 מיליון שקל, לעומת הפסד תפעולי של כ- 6.1 מיליון שקל בחציון אשתקד. החברה סיימה את הרבעון עם צבר שיא בהיקף של כ- 641.4 מיליון שקל ותזרים שוטף חיובי.

 

אינטר תעשיות נסחרת בבורסת תל אביב במדדי התעשייה והצמיחה לפי שווי שוק של כ-133 מיליון ש"ח ובמכפיל הפסד, לאחר שזינקה ב-12 החודשים האחרונים בשיעור של למעלה מ-100%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה