בועז נוי, מייסד ומנכ"ל נקסטפרם קרדיט: יח"צ

נקסטפרם קיבלה הזמנה מסחרית לתחליף החלבון ProteVin בארה”ב

מדובר בהזמנה מסחרית בהיקף של מספר טונות מ- CleanMachine, מהמותגים המובילים בארה"ב בתחום פתרונות תזונה טבעוניים לספורטאים; החברה תספק את ההזמנות במחצית הראשונה של 2022

חדשות ספונסר 14/10/2021 12:28

א+א-

חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות, המפתחת את ProteVin, תחליף חלבון טבעוני מבוסס שמרים ללא הנדסה גנטית (Non-GMO), ורכיבי תזונה נוספים מבוססי שמרים, הודיעה היום על קבלת הזמנה מסחרית בהיקף של מספר טונות ל- ProteVin מחברת Clean Machine, מותג מוביל בארה"ב בתחום פתרונות תזונה טבעוניים לספורטאים.

 

Clean Machine הוקמה לפני כ- 25 שנה ופועלת בקטגורית הזנת ספורטאים במזון טבעוני בשוק האמריקאי. מייסד ומנכ"ל החברה, מר ג’ופרי פלמר, הוא דמות מוערכת בתעשייה כמוביל דעה בתחום שיפור הבריאות ותזונת ספורטאים. מוצרי החברה, ביניהם אבקות חלבון טבעוניות, זכו ב- 8 השנים האחרונות ב- 13 פרסים ותארים שונים על היותם מוצרים טבעוניים מבוססים מדעית, ללא הנדסה גנטית.

 

הזמנה זו מתווספת להזמנה מסחרית ראשונה של ProteVin עליה דיווחה החברה ביולי 2021 . ההזמנה התקבלה מחברת PrimaLife האמריקאית, שתשלב את החלבון במוצרים שהשקתם בארה"ב צפויה גם היא במחצית הראשונה של 2022.

 

במקביל, בצד הייצור, החברה מצויה בתהליך מתקדם לבחירת יצרן משנה, ונערכת לתחילת אספקות של ההזמנות ללקוחות במחצית הראשונה של 2022, בהתאם לאבני הדרך שהציבה לעצמה.

 

בועז נוי, מנכ"ל נקסטפרם, מסר: "אנו נרגשים להודיע על הזמנה מסחרית נוספת לחלבון הטבעוני שלנו, המהווה גושפנקא חזקה מצד שחקן מוביל ומוערך בשוק האמריקאי ליתרונות פורצי הדרך של ProteVin ביחס לחלבונים צמחיים בשוק, בזכות טעמו וערכו התזונתי הדומה לחלבון מהחי. אנו נערכים לאספקות של החלבון ללקוחות כבר במחצית הראשונה של 2022 ומתקדמים על פי לוחות הזמנים לקראת השלמת אבן הדרך השלישית, התקשרות עם יצרן משנה עד סוף 2021.

 

בנוסף לביקושים ולעניין מצד שחקנים בשוק פתרונות התזונה לספורטאים, ProteVin זוכה לפידבקים חיוביים מצד חברות בתעשיית המזון העולמית, שוק המוערך בעשרות מיליארדי דולרים וגדול בהרבה משוק פתרונות התזונה לספורטאים. זאת, בזכות התאמת החלבון שלנו שהודגמה בפיילוטים ויכולתו לספק פתרונות תזונתיים לצרכים נטולי מענה במגוון אפליקציות. אנו מצפים לקבלת הזמנות נוספות עד סוף 2021."

 

ג’ופרי פלמר, מייסד ומנכ"ל Clean Machine, מסר: "אני גאה לשתף פעולה עם נקסטפרם במשימה לספק תזונה טבעונית, פורצת דרך, האיכותית ביותר לטעמי, לשוק תזונת הספורטאים. כחברה שמוצריה זכו עד היום בפרסים רבים בתחרויות מזון בארה"ב ובעולם, אני רואה ב- Protevin וקו המוצרים החדש שלנו שיתבסס עליו, כהצלחה הבאה של Clean Machine, בזכות נעכלותו המושלמת ברמת PDCAAS1, מבנה חומצות אמינו כמו של מי גבינה וטעם ניטראלי שמשתלב בקלות במוצרים."

  1. מניות בכתבה
  2. נקסטפרם

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה