איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה מכשירי מדידה קרדיט: דרור דוד

יצרן גלובלי בתחום המעבדים מאמץ את פתרון מדידת החומרים של נובה

נובה מעריכה כי עסקה זו תביא לרכש של מערכות נוספות, עם התרחבות יכולת הייצור של הלקוח ברחבי העולם

חדשות ספונסר 12/10/2021 14:30

א+א- 3

חברת נובה הדואלית עדכנה היום כי אחד מיצרני השבבים הגדולים בעולם בחר לאחרונה בפתרון VERAFLEX 4 של החברה לפריסה בקווי הפיתוח של דור המעבדים הבא שלו. נובה מעריכה כי עסקה זו תביא לרכש של מערכות נוספות, עם התרחבות יכולת הייצור של הלקוח ברחבי העולם.

 

נובה 4 VERAFLEX היא המערכת החדשה והמתקדמת ביותר של נובה למדידות מהירות בטכנולוגיית רנטגן אשר להבדיל מפתרונות אחרים בשוק, אינה פוגעת בשבבים במהלך הבדיקה. המערכת הן מודדת שבבי מעבדים תלת-מימדיים מורכבים שעושים שימוש בארכיטקטורה ותרכובות חומרים חדשניות.

 

הפלטפורמה של נובה 4 VERAFLEX הפכה לסטנדרט בתעשייה למדידות רנטגן בתהליכי בקרת יצור מתקדמים, ונבחרה גם הפעם בזכות הערך שהיא מספקת במדידות חומרים ושכבות דקות במיוחד. שני יתרונותיה של המערכת, היכולת לשלבה בקווי ייצור השבבים עצמם והמהירות הרבה בה היא מבצעת את המדידות הנדרשות, מעניקים ללקוחותיה של נובה את היכולת להתמודד עם הדרישות המורכבות ביותר המאפיינות את בקרת הייצור של הדורות המתקדמים של המעבדים, ולהאיץ את תהליך ייצורם.

 

רכישה זו מצטרפת למספר עסקאות אסטרטגיות שביצעה נובה בשבועות האחרונים עבור מוצריה. כך למשל מערכת האליפסון של נובה שמבוססת על טכנולוגיית RAMAN, נרכשה לאחרונה על ידי יצרן שבבי זיכרון מהמובילים בעולם לאור יכולתה לספק מידע מתקדם על תכונות חומרים במבנים מורכבים בתוך השבב, ולספק מדידות מהירות ולא הרסניות. מערכת הפריזם של נובה נבחרה גם היא על ידי יצרן שבבי זיכרון מוביל לאחר שהציגה ביצועים טובים במדידות של אפליקציות קריטיות.

 

"מאז השקת הדור הרביעי של מערכת ה-VERAFLEX שהתקיימה השנה, היא זוכה להצלחה בקרב מגוון לקוחות וסגמנטים" ציין איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה. "בחירתו של יצרן מוביל עולמי במערכת זו, בפרט בתקופה בה נדרשת האצה מהותית וחסרת תקדים של ייצור שבבים ברחבי העולם, מהווה חיזוק נוסף למובילות הטכנולוגית של נובה בתעשייה ולמיצוב המתפתח שלנו בתחום מדידת חומרים עבור שבבי תלת-מימד מתקדמים."

 1. מניות בכתבה
 2. נובה

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מידע מוקדם

  לפי התנהגות המניה אתמול בלילה היו כמה מנהלים בחברה שקיבלו את העיתון של היום אחרי הצהריים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ZOHAR1 12/10/2021 15:26

 2. 2
  המניה מגיבה 5 אחוז למעלה

  כניראה ומדובר ביצרן גלובלי משמעותי
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avni 12/10/2021 14:51

 3. 3
  מאמץ..נשמע מאולץ משהו כי חוסרים חח

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  wildstar 12/10/2021 14:41