ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס קרדיט: GlassBox

גלאסבוקס חצתה את ה-40 מיליון דולר בהכנסות שנתיות חוזרות

מתחילת השנה התווספו כ-50 לקוחות חדשים לכ-300 הלקוחות הקיימים של החברה; היעד שמציבה כעת החברה הוא להגיע ל-ARR של 4 מיליון דולר בתוך 2-4 שנים

פולי טל 12/10/2021 13:47

א+א-

חברת גלאסבוקס, ספקית שירותים מבוססי תוכנה (SaaS) למטרת אנליזה של נתוני גלישה בערוצים דיגיטליים, מעדכנת על המשך צמיחה ביתרת ההכנסות השנתיות החוזרות (ARR, Annual Recurring Revenues) לסוף הרבעון השלישי לשנת 2021 וחצתה את ה-40 מיליון דולר לעומת 37 מיליון דולר נכון לסוף הרבעון השני לשנת 2021.

 

מדובר בגידול של 31% לעומת יתרת ה-ARR של החברה לסוף הרבעון השלישי לשנת 2020 (על בסיס נתוני פרופורמה), החברה ממשיכה לצמוח משמעותית מאז ההנפקה ביוני 2021. החברה מציגה צמיחה חזקה, ומדווחת על עלייה של 186% בנטו ARR בתשעת החודשים הראשונים של 2021 לעומת התוספת נטו ל-ARR בתקופה המקבילה אשתקד על בסיס פרו פורמה.

 

ירון מורגנשטרן מנכ"ל גלאסבוקס: "בנוסף לצמיחה אורגנית חזקה, אנו ממשיכים להשקיע בתחומים חדשים להרחבת המוצרים שלנו. בספטמבר הכרזנו על רכישת טכנולוגיית בדיקת A/B מ- Convertize המאפשרת לנו להרחיב את יכולותינו ולשפר את מהירות ואיכות פיתוח המוצרים הדיגיטליים, ולשפר את החוויה הכוללות עבור הלקוחות. לאחר שנים של פיתוח מוצרים ושירותים כעת יש לנו את היכולות להמשיך ולצמוח באופן משמעותי".

 

גלאסבוקס ממשיכה לצמוח לעבר היעד אותו הציבה במהלך הנפקתה לבורסה בתל אביב בחודש יוני השנה, ולהגיע ל-ARR של כ-100 מיליון דולר בתוך 2-4 שנים ממועד התשקיף.

 

גלאסבוקס הוקמה בשנת 2010 ופיתחה פלטפורמה המנטרת ומנתחת נתוני גלישה ופעילות של משתמשים באמצעות טכנולוגיות של ביג דאטה ולמידת מכונה. החברה מעסיקה למעלה מ- 250 עובדים בישראל, באנגליה ובארה"ב ופועלת במעל ל- 20 מדינות ברחבי העולם.

 

החברה גייסה בהנפקה כ-312 מיליון ש"ח לפי שווי של 1.14 מיליארד ש"ח לפני הכסף. בהנפקה השתתפו בין היתר ילין לפידות, מור בית השקעות, מגדל והפניקס. עד להנפקה גייסה החברה, שהוקמה ב-2010, 64 מיליון דולר משורה של משקיעים מובילים בעולם, ביניהם הקרנות IBEX, Updata, גפן קפיטל, Brighton Park Capital, ו-CEIIF.

  1. מניות בכתבה
  2. גלאסבוקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה