ארז ענתבי, נשיא ומנכל אלוט תקשורת קרדיט: יח"צ

מפעילת תקשורת מזרח אירופאית בחרה בפתרון אבטחת סייבר של אלוט

מפעילת תקשורת סלולרית Tier-1 תתקין את פתרון ה-DNS Secure של אלוט בכדי לשרת את לקוחות הסלולר הפרטיים שלה; המפעילה ואלוט יחלקו בהכנסות

חדשות ספונסר 11/10/2021 14:27

א+א-

חברת אלוט הדואלית מדווחת היום כי מפעילת תקשורת סלולרית Tier-1 מזרח אירופאית בחרה בפתרון Allot DNS Secure בכדי לספק ללקוחותיה הפרטיים במסלולי תשלום מראש ותשלום במסגרת מנוי שירותי אבטחת סייבר. המפעילה ואלוט יחלקו בהכנסות החוזרות אשר ינבעו משירותי אבטחת הסייבר.

 

פתרון Allot DNS Secure מספק הגנה מפני מגוון של איומי סייבר ובכלל זה תוכנות זדוניות, וירוסים, תוכנות כופר, ומתקפות דיוג (phishing). הפתרון מותקן ב"מגע קל" על גבי רשת מפעילת התקשורת הסלולרית ומספק פתרון במחיר נגיש ללקוחות בעלי מודעות גבוהה למחיר, כמו לקוחות במסלולי תשלום מראש.

 

"אנו מרוצים מכך שאלוט הצליחה לתת פתרון העונה לצרכים של מפעילת תקשורת סלולרית Tier-1, מסר אמיר אורן, סגן נשיא למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית באלוט. "פתרון ה-DNS Secure שלנו הינו התאמה מושלמת לצרכי הלקוחות הפרטיים של החברה וניתן להרחבה בקלות לצד הגידול ברשת."

 

ההודעה הנוכחית מצטרפת למספר הודעות שפרסמה אלוט לאחרונה. בשבוע שעבר דיווחה החברה כי ספקית תקשורת פס רחב ממקסיקו בחרה גם היא בפתרון אבטחת הסייבר. הפתרון משמש להגנה על עסקים קטנים ומשרדים ביתיים מהתקפות סייבר. גם בהסכם זה הספקית ואלוט יחלקו בהכנסות החוזרות משירותי האבטחה.

 

ביולי הודיעה החברה שתספק שירותי אבטחת סייבר לשתי ספקיות של שירותים סלולריים ונייחים באסיה פאסיפיק ויציעו שירותי אבטחה ללקוחותיהם עם הסכם חלוקת הכנסות חודשיות משירותים אלה.

 

 

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. אלוט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה