יוסי ברנע, מנכ"ל טקטונה קרדיט: יח"צ

בלוקצ'יין

טקטונה מרחיבה את פעילות הבלוקצ’יין ונכנסת לתחום ה-NFT

החברה תפתח ותיצור פריטי NFT בלעדיים, ותיזום שיתופי פעולה מסחריים בינ"ל בתחום; בחודש אוגוסט 2021 תחום ה-NFT גלגל מחזור מכירות של 3.5 מיליארד דולר

חדשות ספונסר 11/10/2021 12:20

א+א-

חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה, בניהולם של היו"ר יריב גילת והמנכ"ל יוסי ברנע, מדווחת הבוקר על כניסה לתחום פעילות חדש וצומח- NFT, במטרה לפתח וליצור פריטי NFT ייחודיים ובלעדיים, וליזום שיתופי פעולה מסחריים בינ"ל מבוססי NFT.

 

NFT (Non-Fungible Tokens)) הם פריטים דיגיטליים ייחודים אשר מיוצרים על הבלוקצ’יין (בעיקר אית’ריום), על מנת לייצג פריטים עם מאפיינים אקסקלוסיביים כגון שירים, תמונות, סרטונים, אומנות מיוצרת-מחשב, פריטי אספנות, מפתחות גישה דיגיטליים ועוד.

 

בין מותגי העל אשר כבר השיקו NFT ניתן למצוא את קוקה קולה, ליגת ה-NBA, הכדורגלן ליאו מסי, דולצ’ה וגבאנה, מארוול ועוד. פריטים אלו נמכרים בפלטפורמות שונות, במחירים שיכולים להגיע לסכום של כמיליון דולר לפריט (דוגמת פריט ה-NFT הבלעדי של ליאו מסי).

 

תחום ה-NFT הוא אחד התחומים החמים ביותר בתעשיית הבלוקצ’יין והאמנות, עם שיעורי צמיחה גבוהים במיוחד והיקף מכירות של 3.48 מיליארד דולר בחודש, נכון לנתוני אוגוסט השנה.

 

במקביל, טקטונה ממשיכה בניהול אפיקי הפעילות הנוספים של החברה, לקבלת רישיונות לצורך הצעת שירותים פיננסיים לביצוע עסקאות בנכסים דיגיטליים ללקוחות מוסדיים ופרטיים. טקטונה ממשיכה בפעילות מסחר מתקדם, אלגו-טריידניג ומכשירים נגזרים בנכסים דיגיטליים, בהיקף השקעה מצטבר של כ-7.3 מיליון דולר. 

 

בנוסף, זרוע טקטונה ונצ’רס מבצעת השקעות, בעיקר ריאליות, במיזמים שונים בתחום הנכסים הדיגיטליים. במסגרת זו ביצעה טקטונה השקעה של כמיליון דולר ברכישת יחידות השתתפות ב-The LAO, שהינו אחד מארגוני ההשקעות המבוזרים האוטונומיים הראשונים מסוגו בעולם, אשר מבצע השקעות בתאגידים הפועלים בתחום הנכסים הדיגיטליים וטכנולוגיות הבלוקצ’יין. במקביל, טקטונה בוחנת הקמת קרן הון סיכון בתחום.

 

במסגרת הכניסה לתחום הפעילות החדש של ה-NFT, בכוונת טקטונה לפתח, ליצור וליזום שיתופי פעולה מסחריים מבוססי NFT מסוגים שונים.NFT הוא אסימון (Token) קריפטוגרפי המייצג באופן ייחודי ושאינו ניתן להחלפה, פריטים דיגיטליים על גבי הבלוקצ’יין (בעיקר רשת האת’ריום), כגון שירים, תמונות, סרטונים, אומנות, פריטי אספנות, מפתחות גישה דיגיטליים ועוד. פריטים אלה מוצעים למכירה בזירות מסחר, באמצעות פלטפורמות NFT ייעודיות, בדרך של מכירה ראשונית ומכירה בשוק משני.

 

מנכ"ל טקטונה, יוסי ברנע: "טקטונה נכנסת לתחום פעילות חדש ומבטיח. התשתיות הניהוליות והטכנולוגיות של החברה מאפשרות למצב את טקטונה בחזית הבינ"ל של תחום ה-NFT".

  1. מניות בכתבה
  2. טקטונה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה