ארז ענתבי, נשיא ומנכל אלוט תקשורת קרדיט: יח"צ

ספקית תקשורת פס רחב ממקסיקו בוחרת בפתרון אבטחת הסייבר של אלוט

הפתרון משמש להגנה על עסקים קטנים ומשרדים ביתיים מהתקפות סייבר; הספקית ואלוט יחלקו בהכנסות החוזרות משירותי האבטחה

חדשות ספונסר 07/10/2021 14:12

א+א-

חברת אלוט הדואלית מדווחת היום כי ספקית תקשורת פס רחב ממקסיקו בחרה בפתרון ה- BusinessSecure של אלוט כפתרון להגנת תקשורת נייחת בפס רחב ללא התערבות, ללקוחות החברה, עסקים קטנים ובינוניים (SMB) ומשרדים קטנים/ ביתיים (SOHO), כנגד מגוון רחב של איומי סייבר ובקרת תוכן.

 

לאחר שירשמו לשירות, לקוחות SMB ו-SOHO יהיו מוגנים מפני איומי אבטחת סייבר ובכלל זה וירוסים, תוכנות זדוניות, תוכנות כופר, דיוג (Phishing) וסוגים אחרים של מתקפות סייבר, ללא צורך להוריד דבר למכשיריהם.

 

בנוסף יאפשר פתרון ה- BusinessSecure ליצור מדיניות שליטה בתכנים אותה ניתן יהיה להגדיר למכשיר או לקבוצת מכשירים, לסנן אתרים לפי קטגוריות ולהגביל גישה לפי שעות היום. מנויי SMB ו-SOHO לשירותי אבטחת הסייבר ישלמו תשלום חודשי אשר ייצר הכנסות חוזרות אשר יתחלקו בין הספקית לבין אלוט.

 

פתרון ה- BusinessSecure מספק אבטחה למכשירים המחוברים לרשת העסקית כולל IoT ומכשירים חכמים. הפתרון משתלב בנתב העסקי הקיים בתוספת תוכנה קלה המספקת נראות רשת, אבטחת סייבר, ובקרת תוכן ללא צורך בהתקנה של מכשירי קצה כלשהם אצל הלקוח.

 

בנוסף, מזהה הפתרון את ההתקנים המחוברים לנתב ופועל בהתאם להתנהגות המכשיר. כמו כן, הפתרון מגן על הנתב עצמו מפגיעות אבטחה, תוך שימוש באכיפת חוזק סיסמה, ניתוח והגנה על יציאות, ושליטה בבקרות גישה לא מורשות.

 

"בדומה ללקוחות פרטיים, SMBs ו-SOHOs יכולים מעתה להסתמך על ספקיות שירותי התקשורת שלהן שיגנו עליהם מאיומי סייבר כמו תוכנות זדוניות, תוכנות כופר והתקפות דיוג. לכן אנו מציעים פתרונות כמו BusinessSecure לספקיות שירותי תקשורת," מסר אמיר אורן, סגן נשיא למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית באלוט.

 

"כתוצאה מכניסה קלה לשוק ההמונים, גידול בשביעות הרצון מצד הלקוחות, הכנסות משלימות, וערוץ חדש למעורבות לקוח המזוהה עם המותג, מספר הולך וגובר של ספקיות שירותי תקשורת בוחר בפתרונות אבטחת הסייבר של אלוט ללקוחותיהם."

  1. מניות בכתבה
  2. אלוט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה