קרדיט: freepik

הבנק מבקש מכם צו קיום צוואה? מצאנו עבורכם פתרון מהיר ואיכותי

יישום תקנות הבירוקרטיה הם לא דבר מענג, אך נעשים מאתגרים שמדובר בסוגיות רגישות והדרך חייבת להיות עדינה שלא לפגוע ולא להכאיב ולכבד את זכר היקרים לנו

תוכן מקודם 06/10/2021 11:32

א+א-

סוגיות הקשורות בצוואה וירושה הם בדיוק כאלו, אך הודות למערכת חכמה, מקוונת ומקצועית להפליא, תוכלו לקצר תהליכים משמעותית בעדינות הראויה: כך עורכים צו קיום צוואה בעידן החדש.

 

מהו צו קיום צוואה?

בטרם האדם הולך לעולמו, הוא מתיישב לכתוב צוואה המפרטת את הבקשות והמשאלות שלו בנוגע לנכסיו, רכושו ובקשות נוספות. האופן שבו הצוואה יוצאת אל הפועל ומתממשת חייב לעבור דרך צו קיום צוואה, ההופך את הצוואה למסמך משפטי תקף שניתן לממש. הצו, כשהוא מתמלא כהלכה, לא רק נועד לתת לצוואה תוקף של פסק דין אלא שהוא גם מאפשר לכל מאן דבעי את הזכות להתנגד אליה (הבקשה מתפרסמת בעיתונות כדי לאפשר זאת).

 

הצוואה מאתגרת? הקפידו על הצו ביתר שאת

הוצאת צו קיום צוואה חשוב בכל מקרה לצורך מימוש הצוואה, אך הוא מקבל משנה תוקף במקרים בהם עלולים לעלות סוגיות משפטיות או קשיים מסוגים שונים, למשל במצב בו היקף הירושה לא ברור. כדי להימנע מכך ככל האפשר ולבצע את התהליך בעדינות ובמקצועיות הדרושה, כדאי מאוד ללוות את הבקשה בסיוע של מי שעושים זאת יום-יום, המשתמשים בטכנולוגיה על מנת ליעל הליכים בירוקרטים מתישים.

 

הדור החדש של הבירוקרטיה

מדינת ישראל, אמנם, מאפשרת להגיש חלק מהטפסים הכרוכים בהוצאת הצו באופן מקוון – אך התהליך עדיין רחוק מלהיות מהיר ויעיל. לכן, הקמנו מערכת ממוחשבת חדשנית, נגישה ובעיקר מהירה בה תוכלו להגיש את הבקשה באופן מקוון לחלוטין, לגמרי בעצמכם ובסיוע טכני של המומחים שלנו. לחילופין, תוכלו לבחור במסלול הליווי המלא שלנו – כולו מקוון אף הוא – המאפשר לכם לקבל ליווי עורך דין בתהליך כך שתהיו בטוחים שכל המסמכים קיימים וכל הטפסים ממולאים באופן הטוב ביותר.

 

איך זה עובד?

אין צורך לצאת מהבית, לעמוד בתור, ללכת ממומחה אחד לשני או לכתת רגליים בין משרדים שונים – כל הבקשה, מתחילתה ועד סופה, נעשית אונליין ומלווה על ידי עורכי דין מומחים.

 

הצוות המקצועי שלנו יטפל במסמכים הדרושים, יבצע אימות חתימה ויגיש בעצמו את הבקשה לרשם לענייני ירושה – כל שעליכם לעשות הוא להגיש חתימה מאומתת על ידי יורש אחד בלבד (אין צורך בכולם), ויוצאים לדרך.

 

דווקא בצמתים הרגישים של החיים, אין צורך לכלות זמן וכספים יקרים. אתם זקוקים לשירות שמבין אתכם, שרוצה להטיב עימכם ומבין שכדי שמימוש זכויותיכם לא חייב לעבור בתחנות בירוקרטיות מתישות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה