דניאל אשחר, מנכל אורביט קרדיט: יח"צ

אורביט קיבלה הזמנה למערכות תקשורת לוויינית בהיקף של כ-10.6 מיליון דולר

המערכות של אורביט יספקו קישוריות לוויינית רציפה לפלטפורמות של אניות קרוז, אסדות קידוח ועוד; מתחילת השנה קיבלה החברה הזמנות בהיקף של כ-27.5 מיליון דולר למערכת זו

חדשות ספונסר 03/10/2021 11:06

א+א-

אורביט טכנולוג’יס, שבשליטת קרן פימי, העוסקת בפתרונות לניהול קשר ושמע במערכות מוטסות, טרמינלים לתקשורת לוויינית מוטסת וימית, הודיעה היום כי מפעיל מערכות לוויין גלובלי מסוגGSO ו-NGSO ביצע הזמנה עבור קונסטלציית לוויינים חדשה שלו, בהיקף של כ-10.6 מיליון דולר למערכות תקשורת לוויינית על גבי פס רחב למגוון סוגי אניות. אספקת המערכות צפויה במהלך 2022 ו 2023.

 

OceanTRx 7 ומערכות OceanTRx4 הן מערכות תקשורת לווייניות, המיועדות לפלטפורמות ימיות ותומכות במגוון תצורות של מערכות אנטנה בקוטר 2.2 מטר ו1.2- מטר בהתאמה, הפועלות בתדרים C, Ku, X, ותמיכה דואלית לכיסוי גלובלי Ka ו C/Ka ו- Ka/Ku. המערכות תוכננו להתקנה, תחזוקה ושדרוג מהירים ונוחים, והן משלבות ביצועים, חדשנות וזמינות מערכות יוצאי דופן. 

 

דניאל אשחר, מנכ״ל אורביט מסר: "אנו גאים מאוד בעובדה שלקוח מרכזי שהינו ספק שירותי לוויין גלובלי ומוביל בתחומו, אשר משתמש שנים רבות במערכות ימיות של אורביט החליט לפתח את מערכות התקשורת הלוויינית החדשות שלו עבור קונסטלציית לווייני MEO ולהצטייד בהן עבור פלטפורמות ימיות קיימות וחדשות. ההזמנה הזו מעידה על האמון הרב אותו לקוח זה רוכש לאורביט יחד עם הערכה רבה למובילות הטכנולוגית של אורביט."

 

מתחילת השנה החברה דיווחה על קבלת הזמנות למערכות תקשורת לוויינית מסוג OceanTRx בסך של כ- 27.5 מיליון דולר. את הרבעון השני של השנה סיימה החברה עם הכנסות של 12.8 מיליון דולר בהשוואה לכ-12.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

הרווח הנקי של אורביט ברבעון הסתכם בכ-1 מיליון דולר לעומת כ-1.3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. בחציון הראשון של שנת 2021 הסתכם הרווח הנקי לכ- 1.9 מיליון דולר לעומת כ- 1.4 מיליון דולר בחציון המקביל אשתקד.

  1. מניות בכתבה
  2. אורביט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה