איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה מכשירי מדידה קרדיט: דרור דוד

יצרן שבבים גלובלי מרחיב את השימוש בפתרונות של נובה

איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל החברה: "הדור הבא של השבבים מחייב גם זן חדש ושונה של פתרונות ונובה נמצאת בעמדה מצוינת להוביל את השוק הזה"

חדשות ספונסר 30/09/2021 14:59

א+א- 1

חברת נובה הדואלית, ספקית פתרונות מדידה בתחום המטרולוגיה, עדכנה היום כי אחד מיצרני השבבים הגדולים בעולם הזמין לאחרונה מערכת אליפסון נוספת, פרי פיתוחה של החברה, לקווי הייצור לשבבי זיכרון.

 

עד כה שימשה מערכת האליפסון בשלבי המו"פ של ייצור השבבים. כעת, בעקבות התרומה של המערכת לפיתוח תהליך הייצור, בחר היצרן לשלב את הפתרון גם בקווי הייצור ההמוני שלו. מערכת האליפסון של נובה שמבוססת על טכנולוגיית RAMAN ,נבחרה לאור יכולתה לספק מידע מתקדם על תכונות חומרים במבנים מורכבים בתוך השבב, בעזרת מדידות מהירות ולא הרסניות.

 

מערכת האליפסון של נובה כבר נבחנה על ידי מספר יצרנים והוכיחה יכולת במדידת מגוון תכונות חומרים באפליקציות קריטיות.

 

"הרחבת האימוץ של המערכת על ידי אחד מהיצרנים המובילים בעולם מוכיחה את הערך של סל המוצרים החדשני של נובה בתחום מדידת החומרים" ציין איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה.

 

"הדור הבא של השבבים מחייב גם זן חדש ושונה של פתרונות, כזה המטפל במגוון רחב של אתגרים מעבר לממדים קריטיים, ונובה נמצאת בעמדה מצוינת להוביל את התחום הזה. האופן שבו לקוחותינו קיבלו את פתרון האליפסון החדש מעודד מאוד, ותומך באסטרטגיה שלנו לבסס את פתרונות מדידת החומרים כאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלנו ב-2022."

 1. מניות בכתבה
 2. נובה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  לא ברור למה הירידות בשבבים השבוע

  כאילו נגמר המחסור בשבבים בעולם בעקבות תקרת החוב בארה"ב
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Yoka1 30/09/2021 15:11