יריב גילת, יו"ר טקטונה קרדיט: יח"צ

טקטונה רוכשת כ-1% מארגון השקעות הסיכוןLAO ומשלמת במטבעות את’ריום

תמורת הרכישה עומדת על כמיליון דולר תאפשר לטקטונה חשיפה לפורטפוליו הקיים של ה-LAO עם למעלה מ-100 יזמים טכנולוגיים בתחום הנכסים הדיגיטליים ותוכל להשתתף בהשקעות עתידיות

חדשות ספונסר 29/09/2021 09:49

א+א-

חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה (לשעבר וויטסמוק) מדווחת הבוקר על רכישת של כ-0.9%% שהם כ-100 אלף יחידות השתתפות, מארגון השקעות הסיכון LAO, המתמחה בהשקעה במיזמים טכנולוגיים בעולם הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים.

 

את יחידות ההשתתפות רכשה טקטונה מאחד החברים הקיימים בארגון ה-LAO, בתמורה ל-310 מטבעות את’ריום (כ-900 אלף דולר). יחידות השתתפות יועברו לחברה בצורה של טוקנים שמהווים כ-0.9% מזכויות ההשתתפות ב-LAO.

 

רכישת האחזקה בקרן היא צעד אסטרטגי עבור טקטונה, והיא תאפשר לה גישה ישירה לפורטפוליו של LAO, ולמגמות המרכזיות בהתפתחות בתעשיית הבלוקצ’יין. החברים ב-LAO רשאים להשקיע יחד איתה בחברות הפורטפוליו שלה, בהתאם לתנאי ההשתתפות. הדבר צפוי לאפשר לחברה ולחברות הבנות שלה חשיפה להשקעות בחברות הפועלות בתחום פעילותה, שכבר עברו את תהליך הבדיקה והסינון של ה-LAO.

 

ה-LAO הוא ארגון ההשקעות שמאוגד בארה"ב, במדינת דלוואר, והוא מהארגונים המובילים בעולם שמתנהלים באופן מבוזר ואוטונומי לחלוטין (DAO-decentralized autonomous organization), ובעלי יחידות ההשתתפות שלו מנהלים את הארגון בצורה שוויונית, אנונימית, דמוקרטית ושקופה, במערכת ניהול ואכיפה של חוזים חכמים שמבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

 

הארגון ביצע עד כה למעלה מ-100 השקעות שונות במיזמים וטכנולוגיות שונות על בסיס טכנולוגיות הבלוקצ’יין ובתחום הנכסים הדיגיטליים, בדגש על מיזמים בתחום מטבע האת’ריום. בין המשקיעים השונים בLAO ניתן למצוא חברות מובילות ומשקיעים פרטיים בולטים בתחום הנכסים הדיגיטליים.

 

יו"ר טקטונה יריב גילת: "טקטונה ממשיכה לפעול בכל אפיקי הפעילות האסטרטגיים שלה במטרה להשיא ערך לבעלי המניות. רכישת האחזקות בקרן ה-LAO תבסס את מעמדה של טקטונה בשוק הבינ"ל, ותיצור לנו הזדמנויות השקעה חדשות בעולם הבלוקצ’יין".

 

מנכ"ל טקטונה יוסי ברנע: "הרכישה היא צעד חשוב בדרך לביסוסה של החברה כמובילה בתחומה ובעלת שם בעולם הבלוקצ’יין גם מחוץ לישראל. אנו יוצרים את החיבור המתבקש בין אומת הסטארט-אפ לעולם הבלוקצ’יין".

 

טקטונה עוסקת בתחום הקריפטו ותעשיית הבלוקצ’יין. לצד פעילות מסחר במטבעות דיגיטליים, החברה פועלת להציג בקרוב מכשירים פיננסיים עבור משקיעים מוסדיים וכשירים שיאפשרו חשיפה לנכסי בסיס דיגיטליים ולתעשיית הבלוקצ’יין. בנוסף, החברה פועלת להקים קרן הון סיכון להשקעה במיזמים שונים העוסקים בתחום טכנולוגיות הבלוקצ’יין והמטבעות הדיגיטליים.

  1. מניות בכתבה
  2. טקטונה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה