גיא פישר, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ביטוח קרדיט: יח"צ

מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ביטוח גיא פישר התפטר מתפקידו

פישר מכהן בתפקיד שנה וחצי בלבד, מאז אפריל 2020; במהלך כהונתו הקים פישר זרוע השקעות בפינטק והוביל מיקוד בתחומי הטכנולוגיה והאנרגיות החלופיות

חדשות ספונסר 23/09/2021 10:34

א+א-

חברת מגדל ביטוח דיווחה אמש כי מנהל חטיבת ההשקעות של החברה, גיא פישר, הודיע למנכ"ל החברה, רן עוז, על רצונו לסיים את תפקידו. פישר מכהן בתפקיד מאז אפריל 2020. מועד סיום התפקיד טרם נקבע.

 

ההתפטרות של פישר היא חלק מהטלטלות שעוברות על חברת מגדל ביטוח לאחרונה. המנכ"ל רן עוז הודיע על סיום תפקידו בחודש יולי כדי להתמנות למנכ"ל ישראכרט, ומאז עדיין לא נמצא לו מחליף. במהלך כהונתו של עוז, התקיימו עימותים רבים וחוזרים מול בעל השליטה שלמה אליהו ומול היור הקודם מוטי רוזן.

 

במהלך תקופת כהונתו הוביל פישר שורה של מהלכים בתחום ההשקעות, כאשר הבולטים שבהם: הכרזתה של מגדל, ראשונה מבין הגופים המוסדיים בישראל, על אימוץ מדיניות השקעות מתוך עקרונות אחריות חברתית וסביבתית – ESG; הקמת זרוע ההשקעות של החברה בתחום הפינטק, בהיקף של 5 מיליארד ש"ח, והובלת המיקוד בתחומי הטכנולוגיה, אנרגיות חילופיות ותשתית חדשה.

 

יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח ורן עוז, מנכ"ל החברה, ביקשו להודות לגיא פישר על תרומתו הרבה לחברה ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית.

 

גיא פישר מסר היום: "אני מודה לשותפיי לדרך, למנכ"ל החברה ולהנהלה, לדירקטוריון, לוועדות ההשקעות ולעובדי החטיבה על הדרך ועל ההישגים המשמעותיים המשותפים".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה