כריס וולף, מנכ"ל פוורפליט קרדיט: קייט דשרילה

יונדאי משתפת פעולה עם פאוורפליט בפתרונות טלמטיקה

Hyundai Translead תמנף את פתרון ה-LV-300 למעקב אחר נגררים של פוורפליט להשקת פלטפורמת HT LinkSense

מערכת ספונסר 19/09/2021 13:02

א+א-

חברת פוורפליט הדואלית (נאסד"ק ותל אביב: PWFL), ספקית פתרונות IoT אלחוטיים ופתרונות M2M לאבטחה, שליטה, מעקב וניהול משאבים ניידים וציי רכב, מדווחת כי Hyundai Translead, יצרנית הנגררים המובילה בצפון אמריקה, תמנף את פתרון ה-LV-300 למעקב אחר נגררים של פוורפליט להשקת פלטפורמת HT LinkSense.

 

באמצעות אינטגרציה זו עם פוורפליט, פלטפורמת HT LinkSense תוכל לספק למנהלי צי הרכב את הגמישות לבחור את החיישנים ופתרונות הטלמטיקה אשר יענו על הצרכים שלהם. תחילה, פתרון ה-HT LinkSense יהיה זמין עבור קו הנגררים למכולות סגורות של Hyundai Translead ובהמשך גם לנגררים בקירור, משטחים נגררים, שלדות רכב ולמוצרים בשוק השניוני.

 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם פוורפליט בזמן שאנו מרחיבים את מנעד האפשרויות עבור לקוחות המעוניינים בפלטפורמת נתוני צי אסטרטגיים כמו HT LinkSense", אמר שון קני, מנהל המכירות הראשי של Hyundai Translead.

 

"באמצעות שיתוף הפעולה הזה, אנו מציעים גמישות, באמצעות קישוריות אוניברסלית, של חיישנים ליעילות תפעולית מרבית של ציי רכב, אשר הופכת ציי רכב חכמים לחכמים יותר."

 

פתרון המעקב אחר נכסים של פוורפליט, ה-LV-300, מספק נראות רציפה בזמן אמת ותוך כדי תנועה, כמו גם מידע מדויק יותר על זמני הגעה ויציאה, בכדי לתכנן באופן מיטבי את הקצאת משאבי שרשרת האספקה.

 

ה-LV-300 מתקשר באמצעות רשת 4G LTE, ומספק דיווח אלחוטי רציף כדי להבטיח שלקוחות יוכלו לקבל עדכונים שוטפים על מצב הנכסים שלהם ומטענים חשובים. כמו כן, ה-LV-300 מתחבר ישירות למקור חשמל וגם לסוללה נטענת לגיבוי ומציע יכולות איתור והתרעה של ניסיונות לחבל במערכת.

 

"לכבוד הוא לנו ש-Hyundai Translead בחרה בפוורפליט לשמש כחלק מרכזי בפתרון ה-HT LinkSense שלה לנגררים", אמר כריס וולף, מנכ"ל פוורפליט. "פתרונות הלוגיסטיקה המשולבים שלנו יאפשרו ללקוחות גישה לתצוגה הוליסטית יותר של הנגררים והמשא שלהם על ידי איסוף נתוני חיישן וטלמטיקה קריטיים.

 

באמצעות מינוף פלטפורמת הטלמטיקה האמינה שלנו, יכולות הניתוח והדיווח בזמן אמת, Hyundai Translead "תעלה את הרף" בעזרת פלטפורמת ה-HT LinkSense שלה ועל ידי אספקת מידע על נכסים יקרי ערך בתעשיית התובלה."

  1. מניות בכתבה
  2. פוורפליט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה