קבוצת הלוגיסטיקה הדנית DSV תשתמש בפלטפורמה של טראקנט לפעילותה ברומניה

תתחיל ברישום לפלטפורמה של כ- 3,000 חברות הובלה המשמשות קבלני משנה שלה; DSV תשלם 3 אירו עבור כל משלוח שתוביל תוך שימוש בפלטפורמה וכן 1500 אירו דמי אחזקה חודשיים

מערכת ספונסר 14/09/2021 12:13

א+א-

טראקנט, המפתחת פלטפורמה המאפשרת התאמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים לשיפור יעילות ורווחיות, מודיעה היום כי קבוצת DSV סיכמה עם החברה על סיום התאמת המערכת לצרכיה ותחל ברישום לפלטפורמה של כ- 3,000 חברות הובלה, המשמשות קבלני משנה שלה לצורך מתן שירותי שילוח והלוגיסטיקה.

 

קבוצת DSV מתמחה בשילוח, תובלה ולוגיסטיקה באוויר, בים ויבשה. הקבוצה פעילה בלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם ונסחרת בבורסה הדנית. הקבוצה תתחיל בשימוש מסחרי בפלטפורמה החל מה- 1.10.2021.

 

הסכומים אותם תקבל טראקנט על פי תנאי הסכם זה מגיעים משני מקורות הכנסה - לאחר תקופת ההרצה, תקבל טראקנט רומניה מ-DSV סכום של 3 אירו עבור כל משלוח שתוביל DSV תוך שימוש בפלטפורמה, כאשר DSV התחייבה לכמות מינימום של 1,000 משלוחים לכל חודש.

 

בנוסף, תשלם DSV לטראקנט רומניה דמי אחזקה חודשיים בסך של 1,500 אירו, אולם אם DSV תבצע למעלה מ-3,500 הובלות בחודש תוך שימוש בפלטפורמה, היא תהיה פטורה מתשלום דמי האחזקה עבור אותו חודש.

 

לדברי מר חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״בתוך זמן קצר שתי חברות משמעותיות באירופה החליטו להשתמש במערכת שלנו לאחר שראו את הערך הרב שהיא נותנת לכלל המשתמשים. הבעת אמון זו בזמן מהיר מחזקת את הביטחון שלנו הן בצורך העולמי ובמיוחד באמון הגדול שאנו זוכים בטכנולוגיה שפיתחנו וביעילות והרווחיות שהביאה עימה.

 

השימוש בפלטפורמה של Trucknet יאפשר לענקית ההובלה הדנית, שיפור ואופטימיזציה בניהול ציי הרכבים וניהול מו"מ של רכבים זמינים עם חברות אחרות, מערכת מכרזים און ליין לכל עסקה (BID). בנוסף לשימוש בפלטפורמה שלנו ערך סביבתי רב, שיאפשר מזעור נסיעות המשאיות הריקות בצי תוך צמצום פליטת מזהמים.

 

ההסכם שחתמנו היום עם ספקית שילוח ולוגיסטיקה המבצעת כ- 150,000 נסיעות בשנה ואשר הינה חלק מקבוצת DSV העולמית – ענקית שילוח ולוגיסטיקה בינלאומית הפועלת בלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם ואני מאמין שהצלחה עשויה לגרור הסכמים עם מדינות נוספות בקבוצה.״

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה