ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות קרדיט: סיון פרג'

בלנדר ישראל קיבלה רישיון מרשות שוק ההון לתיווך באשראי חוץ בנקאי מורחב

לאחרונה נכנסה החברה לרשת האלקטרוניקה באג במסגרתה היא מאפשרת פריסת תשלומים רחבה כבר במסך התשלום באתר הרשת

חדשות ספונסר 05/09/2021 10:50

א+א-

קבוצת בלנדר הודיעה היום, כי בלנדר ישראל קיבלה רישיון לתיווך באשראי חוץ בנקאי מורחב מרשות שוק ההון ביטוח וחיסכון. הרישיון הינו להפעלת הפלטפורמה הטכנולוגית של בלנדר המשמשת לתיווך בין מלווים ללווים לשם ביצוע עסקאות למתן אשראי ולתפעולן. החברה פעלה עד כה על בסיס אישור המשך עיסוק מורחב שניתן לה על ידי רשות שוק ההון.

 

פעילות בלנדר ישראל מתמקדת בתיווך באשראי. החברה הובילה את בשורת ההלוואות בין אנשים כשהוקמה בשנת 2014. כיום החברה מאפשרת, באמצעות BlenderPay, לשלם בתשלומים בעזרת אשראי חוץ בנקאי באופן דיגיטלי ופשוט בנקודות מכירה במגוון רשתות ברחבי הארץ ובאתרי e-commerce . לאחרונה נכנסה החברה לרשת האלקטרוניקה באג במסגרתה היא מאפשרת פריסת תשלומים רחבה כבר במסך התשלום באתר הרשת.

 

לדברי דר’ גל אביב, מנכ"ל קבוצת בלנדר טכנולוגיות פיננסיות: "קבלת הרישיון הינה הכרה רשמית של הרגולטור לפעילות של בלנדר בישראל ועמידתה בסטנדרטים הנדרשים מגופים פיננסים בישראל המנהלים כספי משקיעים. מדובר באבן דרך משמעותית לפתיחת שוק האשראי החוץ בנקאי לתחרות והבנה של הרגולטור ליתרונות של כניסת גופים פיננסים חדשניים לשוק. אין ספק כי זוהי תקופה מרתקת לבלנדר, שבטווח של שבועות ספורים קיבלה רישיון מתן אשראי בישראל ובפולין והציגה בדוחותיה גידול משמעותי בפעילות ישראל ואירופה. אנו ממשיכים לפעול לצמיחת החברה בכל מגזרי הפעילות בדגש על פיתוח טכנולוגיה ייחודית, הבאת ערך אמיתי לצרכן הסופי ולהוות אלטרנטיבה חדשה, פשוטה, דיגיטלית וחכמה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה