אייל שמיר, מנכל אייסקיור מדיקל קרדיט: יח"צ

אייסקיור מדיקל: מודיעה על הסכם הפצה בלעדי למכירת מערכת ProSense בטורקיה

לאחר חתימת הסכם ההפצה ההתחלתי, תבצע המפיצה הזמנת רכש ראשונית בשווי של כ-100 אלף דולר; המפיצה רשאית למכור בטורקיה בלבד את מוצרי המערכת ואביזריה המתכלים

חדשות ספונסר 02/09/2021 09:50

א+א- 2

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול זעיר פולשני במרפאה באמצעות הקפאתם, הודיעה על הסכם הפצה התחלתי עם חברה טורקית – "מוטלו מדיקים טיבי מלזמה" למכירה בלעדית של מערכת ProSense ואביזריה המתכלים (מחטים) בטורקיה.

 

על פי ההסכם, לאחר כשנים עשר חודשים מחתימת הסכם ההפצה ההתחלתי, שני הצדדים צפויים לחתום על הסכם הפצה בלעדי ארוך טווח.

 

"ההסכם עם מוטלו מדיקים צפוי לפתוח הזדמנות שוק משמעותית עבור מערכת ProSense בטורקיה, מדינה עם היצע טיפולים מתקדם בתחום הסרטן, בעזרת מערכת שירותי בריאות התומכת באוכלוסייה של יותר מ-80 מיליון בני אדם. הסכם הפצה התחלתי זה מרחיב את האישורים הרגולטוריים ופעילות המסחור עבור המערכת שלנו באמצעות שותפים אסטרטגים במדינות ברחבי המזרח התיכון, אירופה, אסיה ואמריקה הלטינית," מסר אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור.

"אנו נרגשים מכך שאייסקיור מדיקל בחרה בנו להשיק בטורקיה את הטכנולוגיה החדשנית שלה להשמדת גידולים בהקפאה, באופן בטוח, מהיר ונטול כאבים, ללא צורך בניתוח. כחברת הפצה מבוססת היטב וכיצרנית של כמה מכשירים רפואיים גלובליים, אנו מאמינים שהשקת מערכת כה מבטיחה כדוגמת ה-ProSense בשוק האונקולוגיה ההתערבותית של טורקיה הינה הזדמנות מצוינת לצמיחת עסקינו," אמר צ’זמי מוטלו, מייסד ונשיא מוטלו מדיקים A.S.

 

על פי תנאי הסכם ההפצה ההתחלתי, מוטלו מדיקים תהיה אחראית לוודא התקיימות כל הדרישות על מנת למכור את מערכת ProSense בטורקיה. המפיצה רשאית למכור בטורקיה בלבד את מוצרי המערכת ואביזריה המתכלים שתרכוש מאייסקיור. לאחר חתימת הסכם ההפצה ההתחלתי, מוטלו מדיקים תבצע הזמנת רכש ראשונית בשווי של כ-100 אלף דולר.

 1. מניות בכתבה
 2. אייסקיור מדיקל

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אתמול לא עזר, אולי היום יעזור?|13|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אברש 02/09/2021 09:56

 2. 2
  זה לא מאתמול?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  assaf5757 02/09/2021 09:52