אלון שגב, מייסד ומנכ"ל סולאיר קרדיט: תומר יעקובסון

סולאיר: גידול של כ-2 ג’יגה-וואט בצבר הפרויקטים, לעומת מועד ההנפקה לפני כחצי שנה

על פי תחזיות החברה, עד סוף שנת 2021 צפי ההכנסות צפוי לעמוד על 46 מיליון שקל, ה - EBITDA השנתי החזוי הוא 29 מיליון שקל וה - FFO השנתי החזוי הוא 19 מיליון שקל

מערכת ספונסר 01/09/2021 16:45

א+א-

כחצי שנה לאחר הנפקתה, חברת סולאיר אנרגיות מתחדשות מדווחת היום על גידול של כ - 2 ג’יגה - וואט בצבר הפרויקטים שלה, לעומת מועד ההנפקה. עיקר הגידול מגיע מפרויקטים חדשים בספרד ובאיטליה. לחברה צבר פרויקטים מחוברים ומוכנים לחיבור בהיקף של 112 מגה (חלק החברה כ - 92 מגה) וצפויה להגיע בשבועות הקרובים ל - 120 מגה (חלק החברה 100 מגה).

אלון שגב, מנכ"ל סולאיר אנרגיות מתחדשות: "התשתיות לצמיחה שלנו הונחו עוד לפני ההנפקה, באמצעות פיתוח לאורך עשרות שנים של שותפויות, רשתות קשרים וניסיון רב באירופה. מהרגע שהשלמנו את גיוס ההון, אותן שותפויות הן חברות פעילות ומנוסות אשר באמצעותן נקים את הפרויקטים בשווקי היעד, וזאת ללא הצורך לשלם פרמייה במסגרת רכישת חברות. כמו כן הניסיון הענף בתחום מאפשר לנו ליישם אסטרטגיית צמיחה מואצת ומימוש הצבר האיכותי והחברה ממשיכה לפעול בשוק גדול וצומח אך גם מאוד תחרותי".

על פי תחזיות החברה, עד סוף שנת 2021 צפי ההכנסות צפוי לעמוד על 46 מיליון שקל, ה - EBITDA השנתי החזוי הוא 29 מיליון שקל וה - FFO השנתי החזוי הוא 19 מיליון שקל (בהנחת שנת פעילות מייצגת).

עד לסוף שנת 2022 החברה צפויה לחבר צבר פרויקטים בהיקף של כ - 494 מגה-וואט באירופה וישראל עם צפי הכנסות שנתי חזוי של כ - 95 מיליון שקל, EBITDA שנתי חזוי של כ - 67 מיליון שקל ו - FFO שנתי חזוי של כ - 52 מיליון שקל בשנת 2022 (בהנחת שנת פעילות מייצגת).

לחברה צבר הפרויקטים כולל בהפעלה מסחרית ובשלבי פיתוח שונים, לרבות פרויקטים בייזום, בישראל ובחו"ל, בהיקף של כ - 3.4 ג’יגה-וואט, והיא צופה כי בתוך כארבע שנים הוא יניב רווח שנתי לאחר הוצאות מימון (FFO) של כ - 260 מיליון ₪ (חלק החברה).

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה