קרדיט: נקסטפרם

נקסטפרם קיבלה אישור שיווק בארה”ב לנוגד החמצון Astaferm

נוגד החמצון של החברה הושק בארה"ב ובקנדה בצורת סוכריות גומי ונמצא בשלבי מכירות ראשונים על ידי חברות תוספי תזונה; האישור החדש הוא לשיווק בצורת שמן עבור קפליות רכות

חדשות ספונסר 01/09/2021 13:38

א+א-

חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות , המפתחת את ProteVin, תחליף חלבון טבעוני ללא הנדסה גנטית ורכיבי תזונה חדשניים נוספים מבוססי שמרים, הודיעה היום כי קיבלה אישור רגולטורי לשיווק בארה"ב של Astaferm, נוגד חמצון חזק, בתצורת שמן עבור קפליות רכות (Soft-Gels).

 

זהו היתר שיווק רגולטורי נוסף עבור Astaferm, שאושר כבר לשיווק והושק בארה"ב ובקנדה בצורת סוכריות גומי ובצורת אבקה, ומצוי בשלבי חדירה ומכירות ראשונות על ידי מותגי תוספי תזונה בצפון אמריקה. 

 

הזמנות ראשונות של השמן בארה"ב צפויות עוד השנה. בהתאם לתוכניות הפיתוח שלה, החברה מרחיבה את השימושים ב- Astaferm לאינדיקציות נוספות כגון מוצר בסוכריות גומי לחיזוק המערכת החיסונית ולמגוון צורות מתן מבוקשות בתעשייה, הכוללות בנוסף לסוכריות גומי ולשמן, גם אבקה מסיסה במים לתזונה ומשקאות.

 

בועז נוי, מנכ"ל נקסטפרם, מסר: "קפליות רכות הן צורת המתן המקובלת בשוק האסטקסנטין. קבלת האישור לשמן לקפליות מאפשרת לחברה להרחיב את סל הפתרונות של Astaferm בשוק, תוך הגדלת המודעות והחשיפה למוצר ולהציע, לצד סוכריות הגומי החדשניות, נוגד חמצון איכותי מבוסס פרמנטציה בתצורת שמן בתמחור תחרותי. לאור הביקושים הקיימים למוצר בשוק מצד שחקני תוספי תזונה, אנו מעריכים כי תהיה לכך תרומה לצמיחה במכירות ברבעונים הבאים."

 

נקסטפרם נסחרת בבורסה בתל אביב במדד היתר לפי שווי שוק של כ-80 מיליון ש"ח, לאחר שהונפקה בסוף ינואר 2021. החברה גייסה בהנפקה כ-30 מיליון ש"ח לפי שווי של 115 מיליון ש"ח אחרי הכסף, ומאז ירדה בכ-30%.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה