יעקב אטרקצי, מנכל אאורה קרדיט: ראובן קופיצ'ינסקי

אאורה: הרווח הנקי הרבעוני הסתכם ב-23 מיליון ש”ח, בהשוואה ל-15 מיליון ש”ח בתקופה המקבילה אשתקד

המכירות הרבעוניות הסתכמו ב-282 מיליון ש"ח, מתוכן כ-229 מיליון ש"ח ממכירת יחידות דיור וכ-53 מיליון ש"ח ממכירת מקרקעין ושטחי מסחר

מערכת ספונסר 30/08/2021 17:37

א+א- 1

חברת אאורה העוסקת בהתחדשות עירונית, מדווחת על תוצאות הרבעון השני של 2021 ומציינת כי החברה ממשיכה בעלייה ברווחיות ומגדילה את צבר יחידות הדיור שלה לסך כולל של כ - 23,700 יחידות בשלבים שונים.

המכירות הרבעוניות הסתכמו ב - 282 מיליון ש"ח, מתוכן כ - 229 מיליון ש"ח ממכירת יחידות דיור (גידול של 27% לעומת אשתקד) וכ - 53 מיליון ש"ח ממכירת מקרקעין ושטחי מסחר (לעומת 168 מיליון ש"ח אשתקד).

הרווחיות הגולמית הרבעונית ממכירת יחידות הדיור עמדה על 37 מיליוני ש"ח, עליה של 58% מהרבעון המקביל ב - 2020.

הרווח הנקי הרבעוני הסתכם ב - 23 מיליון ש"ח, בהשוואה ל - 15 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה בשנה שעברה.

נכון לסוף הרבעון השני, לחברה מזומנים, שווי מזומנים ופקדונות מוגבלים לשימוש בסך 163 מיליוני ש"ח.

ההון העצמי בסוף הרבעון הסתכם לשיא של כ - 399 מיליון ש"ח, גידול של 81 מיליון ש"ח, בהשוואה ל - 318 מיליון ש"ח בסוף יוני.

בתקופת הדוח נמכרו 416 יחידות דיור בסכום כולל של כ - 846 מיליוני ש"ח (כולל מע"מ).

יעקב אטרקצ’י, מנכ"ל אאורה: "מחצית חזקה של החברה, שמתווה את המגמה גם למחצית הבאה. לאור האצת הפעילות של הקבוצה והתקדמות של פרויקטים קיימים ופרויקטים בתכנון, אאורה תוכל להציג רווחיות משמעותית, רציפה ויציבה עם תזרים מזומנים חזק שצפוי בשנה הקרובה והלאה. עליית מחירי הדיור, ככל שתמשך, מביאה לתרומה נוספת לרווחיות הגולמית. לצד המיקוד בהתחדשות עירונית, שייצר בחברה פרויקטים רבים שנמצאים בשלבי התכנון, הביצוע, השיווק ועד אכלוס סופי, אנו ממשיכים לקדם רכישות הזדמנותיות של קרקעות שכבר במועד הרכישה מציפות לנו ערך רב, דוגמת הרכישה האחרונה בלוד. בהסתכלות קדימה, אל מול היצע נמוך מאוד של קרקעות זמינות לבניה בשוק, שמוביל בין היתר לעליית מחירים בשוק, לאאורה יש צבר פרויקטים גדול וצומח, במיוחד באזורי הביקוש, המותאם בדיוק לביקושים הקשיחים שהשוק הישראלי חווה ויחווה בשנים הקרובות. אנו מעריכים שהעליה בהון העצמי תמשך גם ברבעונים הקרובים".

  1. מניות בכתבה
  2. אאורה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    דיבידנדים

    הגיע הזמן לנתב חלק מהרווחים למשקיעים מהציבור כדיבידנד ע"מ לעודד את המניה. נכון להיום הכל נשאר במשפחה . כנראה שהמשקיעים לא מעניינים את בעלי החברה והציבור מתנהג בהתאם

    עמי 30/08/2021 18:44