טראקנט מרחיבה את ההסכם עם Saint-Gobain

החברה תרחיב את השימוש בתשלום בפלטפורמה שפיתחה טראקנט לעוד שני מפעלים באירופה ובסה״כ תשלם על חמישה מפעלים הכוללים עשרות אלפי נסיעות בשנה

חדשות ספונסר 30/08/2021 11:56

א+א-

חברת טראקנט, המפתחת פלטפורמה להתאמה חכמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים מדווחת היום שחברת Saint-Gobain Romania הודיעה לה על כוונתה להרחיב את ההתקשרות לשימוש בפלטפורמת טראקנט לעוד שני מפעלים באירופה. מדובר למעשה על תוספת של עוד עשרות אלפי נסיעות בשנה.  

 

כזכור הודעה זו היא המשך ישיר של הודעת Saint-Gobain על הארכת ההסכם עם טראנקט לתקופה נוספת של עוד 3.5 מתוך ה- 4 שנים עליהם חתמה בעבר. ששת החודשים הראשונים של ההתקשרות היו ללא תמורה, כאשר לאחריה רשאי הלקוח להחליט אם ברצונו להמשיך ולהשתמש בפלטפורמת טראקנט תמורת תשלום, בתעריפים שפורטו בהסכם שנחתם מוקדם השנה ובנוסף להטמיע את המערכת בשאר מפעלי החברה. כעת החליטה החברה להעמיק עוד יותר את שיתוף הפעולה עם טראקנט.

 

Saint-Gobain Romania היא חלק מקבוצה בינלאומית הפועלת ברחבי אירופה – בספרד, איטליה וצרפת. החברה מפעילה כ- 8 מפעלים לייצור זכוכית ברומניה, אשר מתוכם, בכ-3 מפעלים כבר מוטמעת הפלטפורמה של טראקנט. במהלך השנה הקרובה צפויה החברה להטמיע את הפלטפורמה של טראקנט בחמשת המפעלים הנותרים.

 

החברה נסחרת לפי שווי חברה של 34 מיליארד יורו. בנוסף, התחייבה החברה למדיניות ירוקה אגרסיבית אותה הכוללת ירידה של 20% בפליטת הפחמן והקטנה של 80% מזיהום שנגרם כתוצאה משימוש במים.הוא מצפה להשיג גם באמצעות המערכת של טראקנט.

 

בהודעתה לבורסה מבהירה טראקנט כי אין כל התחייבות של הלקוח לכמות נסיעות או לחיבור יתר מפעלי הלקוח לפלטפורמה שפיתחה, מידע זה מבוסס על הערכות סובייקטיביות של החברה.

 

חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״החלטת Saint-Gobain, להרחיב את השימוש בפלטפורמת טראקנט לעוד מפעלים באירופה מוכיח את האמון הגדול שרוכשת החברה בטכנולוגיה שפיתחנו ומאשרר את היעילות והרווחיות שהביאה עימה השימוש במערכת לחברה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה