פורסייט השלימה בהצלחה אבן דרך ראשונה בפרויקט POC עם יצרן רכב אירופאי

ההכנסות מהשלמת השלב הראשון מסתכמות ב - 40,000 דולר, מתוך סך הכנסות צפויות בגובה של 120,000 דולר

מערכת ספונסר 18/08/2021 16:47

א+א-

חברת פורסייט העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, הנסחרת בנאסד"ק ובתל אביב הודיעה כי השלימה בהצלחה את שלב בדיקת ההיתכנות עם יצרן רכבים פרטיים אירופאי מוביל.

אבן דרך זו מציינת את השלב הראשון בפרויקט הוכחת ההיתכנות (POC) המשותף, שדווח על ידי החברה בחודש מאי. ההכנסות מהשלמת השלב הראשון מסתכמות ב - 40,000 דולר, מתוך סך הכנסות צפויות בגובה של 120,000 דולר.

פרויקט ה - POC צפוי להסתיים ברבעון הרביעי של שנת 2021, והוא נועד לבחון את היכולת של הטכנולוגיה הסטריאוסקופית של פורסייט לשפר את יכולות מערכות הבטיחות הקיימות של יצרן הרכב המבוססות על מצלמות מונו, מבלי להזדקק לתשתית וחיישנים נוספים. הפרויקט עשוי לאפשר ליצרן הרכב האירופאי לקדם מערכות בטיחות קיימות לרמת האוטונומיה הבאה. השלב השני של הפרויקט יכלול בדיקות בתנאים אמיתיים. סיום מוצלח של הפרויקט ותוצאה משביעת רצון, עשויים להוביל את יצרן הרכב לשקול את שילוב הפתרונות של פורסייט ביישומי בטיחות הרכב שלו.

פרויקט הוכחת ההיתכנות מתאפשר באמצעות פתרון הכיול האוטומטי של פורסייט, המוגן בפטנט, אשר נועד ליצור מערכת סטריאו באמצעות שתי מצלמות מונו בעלות שדות ראייה חופפים על מנת לשפר את ביצועי מערכת הסיוע המתקדמת לנהג ברכב מבחינת איכות הגילוי, דיוק המרחק ועמידות.

  1. מניות בכתבה
  2. פורסייט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה