ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות קרדיט: סיון פרג'

בלנדר מקימה פעילות אשראי חוץ בנקאי בפולין

החברה קיבלה בימים אלה את אישור הרגולטור בפולין למתן אשראי צרכני במדינה

חדשות ספונסר 18/08/2021 16:03

א+א-

בלנדר טכנולוגיות פיננסיות מדווחת היום על הרחבת הפעילות הבינלאומית ומקימה פעילות אשראי חוץ בנקאי בפולין. "בלנדר פולין" קבלה אישור למתן אשראי צרכני בפולין, האישור ניתן על ידי ועדת הפיקוח על שירותים פיננסיים בפולין  ונרשם במרשם הגופים נותני הלוואות בפולין. כמו כן, מינתה החברה מנהלת מקומית לצורך הקמה וניהול פעילות האשראי בפולין.

 

התרחבות החברה לפולין היא חלק מאסטרטגית הצמיחה וההתרחבות של בלנדר שסימנה את מדינות מרכז אירופה כנדבך מהותי בהרחבת פעילותה. היתרונות בפעילות אשראי צרכני במדינות אלה הוא שיעור החוב הפרטי הנמוך ביחס להכנסה הפנויה בהשוואה ליתר מדינות גוש האירו. למעשה, השילוב בין נגישות מוגבלת לאשראי לבין יציבות כלכלית יאפשר לבלנדר צמיחה מהירה ורווחיות גבוהה. פולין בפרט מהווה יעד אסטרטגי משמעותי כיון שמדובר בשוק אשראי המוערך בכ- 170 מיליארד אירו. מדובר בשוק שמעודד דיגיטציה וחדשנות עם צפי צמיחה משמעותי בכל תחום האשראי והבנקאות הדיגיטלית.

 

ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות: "בלנדר ממשיכה לבסס את פעילותה כחברת פינטק גלובלית מובילה בתחום האשראי הצרכני. אנו פועלים כיום ב-4 מדינות והכניסה לפולין היא חלק משמעותי מיעדי החברה לצמיחה והתרחבות. מדובר במדינה עם פוטנציאל רב בתחום האשראי הצרכני ובתחום הבנקאות הדיגיטלית בכלל ואנו שמחים להיות בין החברות הראשונות שמביאות אליה את העולם הפיננסי החדש. מדובר באבן דרך משמעותית מבחינתנו כחלק מהיעדים שהצבנו לאחר ההנפקה הראשונית בבורסה. אנו ממשיכים כל העת בביצוע ומימוש אסטרטגית החברה בהתאם לתכנית העבודה". 

 

מודל הפעילות בפולין יבוסס על מתן אשראי דיגיטלי ישיר במגוון תחומים בדגש על מתן אשראי לרכב. כמו כן בוחנת החברה מתן אשראי בנקודות מכירה, תחום ה- BNPL (Buy Now Pay Later) המאפשר פריסת תשלומים רחבה בנקודות מכירה ובאתרי e-commerce. בלנדר כבר מובילה את התחום בישראל בפריסה ארצית רחבה של כ-1100 נקודות מכירה. רק לאחרונה פורסם שת"פ חדש שלה עם ענקית הקמעונאות באג במסגרתו ייהנו לקוחות הרשת מפריסת תשלומים רחבה, בהוראת קבע מחוץ למסגרת האשראי באמצעות הטכנולוגיה של בלנדר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה