רועי דגני מנכ״ל ומייסד אירודרום קרדיט: יח"צ

אירודרום קיבלה הזמנה מנת”ע בפרויקט ’הקו הירוק’

ההזמנה בהיקף של 2 מיליון ש"ח; אירודרום תאסוף, תעבד ותנתח מידע באמצעות רחפנים כדי לעקוב אחרי התקדמות הפרויקט במשך 12 חודשים

חדשות ספונסר 12/08/2021 10:07

א+א- 3

חברת אירודרום קיבלה מנת"ע - החברה הממשלתית המופקדת על תכנון וביצוע של הרכבת הקלה ורכבת התחתית בעיר תל אביב-יפו, הזמנה חדשה בסך 2 מיליון ש"ח, בתוספת מע"מ, עם אפשרות להגדלתה, בין היתר בהתאם לצרכיה של נת"ע כפי שיהיו מעת לעת.

 

ההזמנה היא לתקופה של 12 חודשים, והיא תבוצע על ידי FlyTech, חברה בת בבעלות מלאה של החברה, הפועלת בתחום האזרחי, אותה רכשה לפני כחודש. נזכיר שאתמול דיווחה החברה על פיילוט עם עיריית תל אביב שנעשה גם הוא מול חברת הבת החדשה, להקמת תשתית אווירית רב שימושית באמצעות רחפנים, וזאת כחלק מקידום פתרונות עתידיים בתחומי שינוע מסחרי פנים-עירוני ועיר חכמה.

 

בהתאם להזמנה, תעניק אירודרום לנת"ע שירותי איסוף, עיבוד וניתוח מידע באמצעות כלי טיס בלתי מאוישים (רחפנים), וכן שירותים נלווים, במטרה לעקוב אחר תהליך ביצוע והתקדמות פרויקט ’הקו הירוק’, שהוא קו רכבת קלה באורך מתוכנן של כ- 39 ק"מ, ומסלולו צפוי לעבור מחולון וראשון-לציון דרך תל אביב-יפו ועד הרצליה.

 

בהודעתה לבורסה מבהירה אירודרום כי ההזמנה מנת"ע היא הזמנה חדשה שאינה כלולה בצבר ההזמנות שפרסמה החברה במסגרת הדוח החציוני של הלשנת 2021 שפורסם אתמול.

 

FlyTech היא חברה ישראלית שנותנת שירותים ופתרונות אוויריים מתקדמים מבוססי כלי טיס בלתי מאוישים ("כטב"מים") וכן עוסקת בהדרכה, הכשרה וטיפול בתהליכים רגולטוריים מורכבים, החברה פועלת בשוק האזרחי והביטחוני-למחצה (ביטחון פנים) ומספקת שירותי הטסה על בסיס כלי טיס מתקדמים שבבעלותה. ל- FlyTech התקשרות ארוכת טווח עם גופים אזרחיים וממשלתיים בתחומי התשתיות, האנרגיה המתחדשת, השיטור וגופי מיפוי והגנה על הסביבה.

 

על פי הדו"ח החציוני שהתפרסם אמש, הכנסות החברה במחצית הראשונה של השנה עמדו על 8.4 מיליון ש"ח, עליה של 35% ביחס להכנסות של 6.2 מיליון ש"ח במחצית המקבילה אשתקד, וההפסד החשבונאי עמד על 2.2 מיליון ש"ח.

 1. מניות בכתבה
 2. אירודרום קבוצה

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הרחפנים ידווחו על להקות החזירים חחח

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יעקבי 12/08/2021 11:02

 2. 2
  מהתעסקות עם עירית חיפה בעבר

  עבירות בניה זה הדבר האחרון שמענין אותם. אני גר בשיכון היסטורי ש*היה* יפהפה עד לפני כשניים שלושה עשורים, היום כמעט כל הדירות כאן עם עבירות בניה, ודברים ממש מזעזעים (שינויי חזיתות, פעירת פתחים / חלונות בלי חשבון, ניכוס חצרות לשימוש פרטי, צנרות מכוערות, הורדת אלמנטים מקוריים של הבנין והכל ברמה הכי נמוכה שאפשר). הכרמל כמה שהוא יקר נראה כמו פח אשפה, אין שום תרבות דיור. הדבר היחיד שמענין אותם זה אם חרגת בשטח בלי להודיע כי אז הם מפסידים ארנונה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Taser 12/08/2021 10:37

 3. 3
  בחיפה החלו רחפנים לחפש חריגות בנייה

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  שרלוק הולמס 12/08/2021 10:28