דיוויד מאייר, מנכ״ל פינרג׳י קרדיט: יח"צ

פיילוט מוצלח לפינרג’י עם אחת מחמש החברות הגדולות בתחום שירותי ענן

בפיילוט ביצעה פינרג’י הדגמה של מערכת גיבוי אנרגיה המבוססת על טכנולוגיית אלומיניום-אוויר שפיתחה; תוצאות ההדגמה עמדו בהצלחה באמות המידה שהוגדרו

חדשות ספונסר 10/08/2021 13:03

א+א-

חברת פינרג׳י המפתחת טכנולוגיית מתכת-אוויר שמאפשרת הפקת חשמל משילוב של חמצן מהאוויר החופשי עם אלומיניום ואבץ, מדווחת על הצלחה נוספת בפיילוט שהחל במאי האחרון עם אחת מחמש החברות הגדולות בעולם בתחום הענן.

 

במסגרת הפרויקט, הגישה חברת הענן דו"ח מסכם לפעילות ההדגמה שבוצעה במסגרת הפרויקט, הפיילוט נעשה למערכות הגיבוי של החברה. פינרג’י ביצעה הדגמה של מערכת גיבוי אנרגיה המבוססת על טכנולוגיית אלומיניום-אוויר שפיתחה. ההדמיה כללה הפעלות קצרות וארוכות של מערכת הגיבוי בהיקף מצטבר של עשרות שעות בודדות.

 

ההדגמה בוצעה בהתאם לדרישות גיבוי האנרגיה של מרכזי הנתונים של חברת הענן, שכללו אמות מידה גבוהות לבחינת ההצלחה של כל שלב בפרויקט. תוצאות ההדגמה עמדו בהצלחה באמות המידה שהוגדרו. ביצוע ההדגמה והדו"ח שהוגש לוו על ידי משקיף חיצוני והחברות דנות כעת ביניהן על השלבים הבאים של הפרויקט.

 

דיוויד מאייר, מנכ״ל פינרג׳י: "אני שמח להודיע כי הפיילוט שהתבצע לאחרונה עם אחת מחמש חברות הענן הגדולות בעולם הושלם בהצלחה. פינרג׳י מתקדמת בהמשך לתוכנית האסטרטגית שהציגה לתת מענה מוצלח ירוק ולטווח ארוך של מערכות גיובי לתחומי התקשורות הסלולארית, קווית ודטה סנטרס.

 

הדגמת המערכת שלנו שהתבצעה בליווי משקיף חיצוני, הציגה את מערכת גיבוי האנרגיה המבוססת על טכנולוגיית אלומיניום-אוויר שפיתחנו. הטכנולוגיה שפיתחנו הוכיחה יעילות ועמידה באמות המידה הגבוהות שהוצבו על ידי חברת הענן. לאחר הסיום המוצלח והנתונים הטובים נפעל ביחד להתקדם לשלבים הבאים של הפרויקט.

 

שוב אנחנו מראים שהטכנולוגיה שפיתחנו מתאימה למנעד רחב מאוד של פתרונות, החל מגיבוי לתקשורת סלולרית, תקשורת קווית ועכשיו למערכות גיבוי גדולות לדאטה סנטרים. הצלחת הפיילוט ממצבת את פינרג’י כאחת מהטכנולוגיות המתקדמות המאפשרות פתרונות לגיבוי מערכות החשמל לחברות הגדולות בעולם."

  1. מניות בכתבה
  2. פינרגי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה