יריב גילת, יו"ר טקטונה קרדיט: יח"צ

טקטונה ממזגת את חברת המסחר המתקדם MyElla

גיא בן ארצי, ממייסדי בנקור, ימונה לתפקיד הארכיטקט הראשי בטקטונה ו-MyElla שתהפוך לחברה-בת של טקטונה הציבורית; בתמורה יקבל מניות ואופציות ששווין כ8.7 מיליון דולר

חדשות ספונסר 29/07/2021 10:02

א+א- 3

חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה (לשעבר וויטסמוק) שפועלת בתעשיית הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים, חתמה על הסכם החלפת מניות עם חברת MyElla, בבעלותו של גיא בן ארצי, שפיתחה ויישמה טכנולוגיות מסחר מתקדמות בתחום המטבעות הדיגיטליים, הכוללות רכישה ומכירה של מטבעות דיגיטליים בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

 

לאחר השלמת העסקה, גיא בן ארצי יצטרף להנהלה הבכירה של טקטונה, בתפקיד ארכיטקט ראשי, ויהיה אחראי על תחום ההשקעות האקטיבי בחברה, הכולל פעילות מסחר אלגוריתמי והפעלת נכסים דיגיטליים באסטרטגיות השקעה שונות. טקטונה כבר החלה בפעילות השקעה יחד עם בן ארצי ו-’מיי אלה’, כאשר בחודש מרץ השנה הועברו לצורך פעילות המסחר 2 מיליון דולר.

 

במסגרת עסקת המיזוג, 100% ממניות ’מיי אלה’, שמגיעה לעסקה ללא מזומנים וללא חוב, יועברו לחברת טקטונה. על פי הערכת שווי ממעריך שווי חיצוני ובלתי תלוי, שוויה של ’’מיי אלה’ הוא 20.3 מיליון דולר.

 

בתמורה, טקטונה תקצה לבן ארצי 575 אלף מניות טקטונה, בשווי של כ-1.8 מיליון שקל. בנוסף, יוענקו לו כ-6,950,000 אופציות שיהיו ניתנות למימוש רק לאחר שמחיר מנית החברה יגיע ל-10.24 ש"ח (יותר מפי 3 ממחיר המניה כיום) ו-6,9500,000 אופציות שיהיו ניתנות למימוש רק לאחר שמחיר מנית החברה יגיע ל-20.64 ש"ח (יותר מפי 6 ממחיר המניה כיום). משכורתו החודשית של גיא בן ארצי תעמוד על 10,000 שקלים בלבד.

 

המניות שיוקצו מהוות 0.7% מהון החברה וכ-0.5% בדילול מלא והאופציות שיוקצו מהוות כ-13% בדילול מלא. בהתאם להערכת שווי נוספת אותה קיבלה טקטונה, שווי התמורה המוענק ע"י טקטונה בעסקה הוא כ-8.7 מיליון דולר (שווי האופציות הנ"ל ביחד עם המניות המונפקות).

 

בן ארצי הוא מחלוצי תעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין, עם ניסיון של 20 שנה כיזם הייטק ומעורבות של 10 שנים במיזמים בתחום הבלוקצ’יין. ב-2009 מכרו גיא בן ארצי ואחותו גליה את החברה הראשונה שלהם, Mytopia, שנרכשה על ידי חברת 888, ובשנת 2012 ביצעו אקזיט שני, עם מכירת חברת Particle Code.

 

בשנת 2017 הקימו שני האחים יחד עם שורה של מייסדים, את פרויקט בנקור (Bancor) שיצר פלטפורמה למסחר במטבעות דיגיטליים דרך מטבע מחבר, תוך יצירת ’עושה שוק אוטומטי ואת פרוטוקול ה-De-Fi הראשון בעולם, שהזניק את התעשייה.

 

בנקור, בה שימש בן ארצי כמנכ"ל, גייסה בשנת 2017 באמצעות מימון המונים ב-ICO למעלה מ- 150 מיליון דולר, ושוויה היום עומד על כ-750 מיליון דולר. בן ארצי הוא ישראלי שגדל בסיליקון ואלי בארה"ב והוא בעל תואר ראשון ביחסים בינ"ל ומדע המדינה ותואר שני במדיניות ציבורית מקולורדו קולג’.

 

יו"ר טקטונה, יריב גילת: "״הצטרפותו של גיא בן ארצי לחברה הינה צעד חשוב לטקטונה. ניסיונו הרב של גיא בעולמות הבלוקצ’יין יסייע לטקטונה במימוש החזון לקידום טכנולוגיית הבלוקצ׳יין והנכסים הדיגיטליים בישראל. כמו כן, המיזוג הצפוי עם My Ella יאפשר לטקטונה לממש את הטכנולוגיות והידע הנצבר בתחום המסחר המתקדם בנכסים דיגיטליים, לפיתוח מוצרי השקעה בתחום״. 

 

מנכ"ל טקטונה, יוסי ברנע: "טקטונה ממשיכה לצמוח, להרחיב את היקפי הפעילות ולגייס את הכישרונות הבולטים בתעשיית הבלוקצ’יין. ההצטרפות של גיא בן ארצי מוסיפה לחברה רקע וניסיון עסקי, לצד הבנה מעמיקה וחזון ביחס להתפתחות עולם הנכסים הדיגיטליים".

 

גיא בן ארצי: "נרגש להצטרף לטקטונה ולהוביל את האסטרטגיה ותחום ההשקעות בחברה יחד עם היו"ר יריב גילת והמנכ"ל יוסי ברנע. תעשיית הבלוקצ’יין נמצאת כיום היכן שהאינטרנט נמצא בשנות ה-90, עם הזדמנויות רחבות וגדולות מכדי שנוכל להחמיץ אותן. הצטרפתי לטקטונה כדי להוביל יחד עם חברי ההנהלה שינוי אמיתי בתעשיית הבלוקצ’יין הישראלית והבינ"ל, ומתוך מטרה להנגיש את עולם המטבעות הדיגיטליים בישראל, שיכולה וצריכה להפוך למובילה עולמית בתחום".

 1. מניות בכתבה
 2. טקטונה

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הטקטונה החדשה שנקראת אייסיבי במחיר

  ריצפה עדיין עוד תעלה הרבה לדעתי גנ מחזיק
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  sepi556 01/08/2021 11:24

 2. 2
  אז מה אומרת ההודעה בסופו של דבר?

  מיזגו את אלה לטונה בדיסקאונט של 50%+- תמורת אופ'\מנ' שישוחררו רק בתנאי שבן ארצי יניב לנו כצעד ראשון,300% צעד שני 600% וכן הלאה? הבנתי נכון?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  spac 29/07/2021 10:59

 3. 3
  טקטונה תתחיל את משחקה נראה טוב !

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  גמצמם 29/07/2021 10:10