נעם וימן, מנכ"ל דיפלומט קרדיט: קרן בן ציון

דיפלומט תקים מרכז לוגיסטי בקיסריה

בהקמת המבנה תשקיע החברה לנכסי קיסריה כ-340 מיליון ש"ח; דיפלומט צפויה להשקיע סכום של כ-270 מיליון ש"ח במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות

חדשות ספונסר 28/07/2021 11:07

א+א-

חברת דיפלומט, העוסקת במכירות והפצה למוצרי צריכה ומזון, מדווחת הבוקר על חתימת הסכם עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד להקמה והשכרה של מרכז לוגיסטי ענק בפארק העסקים של קיסריה. המבנה שיוקם במיוחד עבור דיפלומט וישרת אותה למשך כ-20 שנים.

 

המרכז הלוגיסטי שיוקם יהיה מהגדולים בישראל וישתרע על פני שטח של כ-82,000 מ"ר שבחלקו יתנשא לגובה של 40 מטר. בהקמת המבנה תשקיע החברה לנכסי קיסריה כ-340 מיליון ש"ח ואילו דיפלומט צפויה להשקיע סכום נוסף של כ-270 מיליון ש"ח במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות. 

 

נועם ויימן, מנכ"ל קבוצת דיפלומט: "המרלו"ג החדש שתקים עבורנו החברה לנכסי קיסריה יהווה מענה לגידול הטבעי של החברה ולכניסתה לקטגוריות וערוצים חדשים כגון מכירות של מוצרים קפואים ומצוננים, עסקי TPL ועסקי אחסון ותפעול למסחר המקוון המתפתח ועוד. אנו מצפים להשלמת הפרויקט ולתרומתו לפעילות העסקית של החברה".

 

מיקי קליגר, יו"ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה: "דיפלומט מצטרפת ליותר מ-230 חברות ומפעלים שמעסיקים בפארק שלנו למעלה מ-12,000 עובדים מיישובי הסביבה. ההתפתחות המואצת של הפארק ואיכותן של החברות שמהוות חלק מהאקוסיטסטם שלו, הוא ביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד והנחישות של הברונית אריאן דה רוטשילד להמשיך לקדם את אזור קיסריה בפרט ואת מדינת ישראל בכלל– חזון זה רלבנטי כיום, עוד יותר מבעבר."

 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, "אנו גאים בבחירה של דיפלומט בנו ובאמון הרב שהנהלתה נותנת ליכולות הביצוע ההנדסי שלנו ולאטרקטיביות של הפארק. מדובר בפרויקט הנדסי ענק ומורכב בכל היבט. אנו נעשה הכל על מנת להקים לדיפלומט את המרכז הלוגיסטי החדש בזמן ובאיכות הראויה ללקוח בסדר גודל שלהם."

 

את המו"מ מטעם דיפלומט הובילו: צביקה ריצ׳ולסקי, סמנכ"ל הכספים, ועורכי הדין יעל נתן ומהראן רינאוי ממשרד פירון, ומטעם החברה לנכסי קיסריה, רן אלישע, סמנכ"ל החברה, אבי קורן, סמנכ"ל יועמ"ש, אורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים, ועורכות הדין גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ’ינסקי מרציאנו כהן לויצקי ושות’.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה