בועז נוי, מייסד ומנכ"ל נקסטפרם קרדיט: יח"צ

נקסטפרם קיבלה הזמנה מסחרית ראשונה לתחליף החלבון הטבעוני

ההזמנה בהיקף של כ-70 אלף דולר התקבלה ממותג בתחום אבקות חלבון לספורטאים; ההשקה המסחרית של החלבון מתוכננת לשנת 2022, כמו גם אספקת המוצר ללקוח

חדשות ספונסר 25/07/2021 10:14

א+א-

 חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות, המפתחת את ProteVin, תחליף חלבון טבעוני מבוסס שמרים, קיבלה הזמנה מסחרית מלקוח ראשון בארה"ב, לכמות של 4.7 טון חומר גלם באבקה, בהיקף כספי של כ-70 אלף דולר.

 

המזמין הוא PrimaLife Nutrition, מותג חדש ששואף להיות הראשון המשיק בארה"ב אבקת חלבון טבעונית המבוססת על ProteVin ותספק לספורטאים לראשונה אבקת חלבון טבעונית עם ערך תזונתי כמו באבקות מבוססות חלבון מן החי.

 

ההזמנה מהווה עמידה באבן הדרך השנייה מתוך שלוש אבני הדרך שהציבה החברה עד לסוף שנת 2021 על פי תוכניתה האסטרטגית לקראת מסחורו המתוכנן של החלבון בשנת 2022. אספקת המוצר ללקוח צפויה בתחילת שנת 2022.

 

בהודעתה לבורסה ציינה החברה כי לאור אינדיקציות שהתקבלו מלקוחות פוטנציאליים נוספים, היא מצפה לקבל הזמנות נוספות של החלבון הטבעוני ProteVin עד לסוף שנת 2021. בצד הייצור, החברה בוחנת בימים אלה מספר יצרני משנה פוטנציאליים מובילים בתעשיית המזון, ומתקדמת כמתוכנן להתקשרות עם יצרן משנה שייבחר עד סוף 2021.

 

בועז נוי, מנכ"ל נקסטפרם, מסר: "אנו שמחים להודיע על הזמנה מסחרית ראשונה לחלבון הטבעוני שלנו, ועל השגת אבן דרך מהותית נוספת לקראת השקה ומסחור החלבון בשנת 2022. ההזמנה, שהתקבלה מוקדם מהמתוכנן, מהווה הבעת אמון חזקה מצד לקוח, אשר הביע רצונו להשיק ראשון בארה"ב אבקת חלבון טבעונית מבוססת ProteVin.

 

זוהי סנונית ראשונה של הכרה ביתרונות היחודיים של ProteVin המאפשר לראשונה, לייצר תחליפי חלבון טעימים בעלי ערך תזונתי דומה לחלבון מן החי. לאור ההתקדמות מול לקוחות פוטנציאליים, אנו מצפים לקבלת הזמנות נוספות, ומתקדמים להתקשרות עם יצרן משנה, עד סוף 2021."

 

וולטר רוס, בעלי חברת PrimaLife Nutrition, מסר: "בכוונתי לקדם את ProteVin במספר רב של ערוצי שיווק, לרבות פלטפורמות דיגיטל ורשתות קמעונאיות. כבעל רקע והכשרה בתחום תזונת ספורטאים אני מוצא ב- ProteVin חלבון בעל ערך רב, בעיקר בשל דרגת הקיימות הגבוהה והפרופיל התזונתי של המוצר.

 

היכולת לבנות פורמולה ממקור יחידני, המספק את כל הצרכים התזונתיים עם נעכלות מושלמת והינו גם ידידותי לסביבה, הופך את ProteVin בעיני לפתרון מלא. אני מאמין שפרופיל הטעם הניטרלי שלו וחיי המדף הארוכים יהפכו את היישום הטכנולוגי של המוצר לעניין מעשי, שיוביל להמשך צמיחת הביקוש עבורו."

 

שוק תחליפי החלבון נאמד בכ- 13 מיליארד דולר עם קצב צמיחה שנתי של כ- 10%, כולל שוק תחליפי בשר, תחליפי חלב ופורמולות אבקתיות לשוק התינוקות, לשוק ה- Well Being ולשוק הספורטאים.

 

מלבד מוצר החלבון הטבעוני מפתחת החברה מוצרים נוספים. Astaferm הוא נוגד חמצון מבוסס אסטקסנטין משמרים שכבר נמכר בארה"ב מסוף שנת 2020, וקיבל גם היתר שיווק בקנדה. לחברה מוצרים נוספים אשר מוסחרו ל- Lallemand תאגיד הענק הבינלאומי בתחום השמרים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה