ענת כהן-דייג, נשיא ומנכל קומפיוגן קרדיט: יח"צ

קומפיוג’ן החלה טיפול בחולה הראשון בשלב הרחבת הקבוצות בניסוי הקליני

הניסוי נועד לבחון את הטיפול המשולש של COM701 בשילוב Opdivo ונוגדן אנטי-TIGIT; נתונים ראשוניים משלב העלאת המינונים של הטיפול המשולש צפויים ברבעון הרביעי של 2021

חדשות ספונסר 19/07/2021 14:44

א+א- 1

חברת קומפיוג’ן הדואלית, חברה לאימונותרפיה של סרטן וגילוי חישובי של תרופות, הודיעה היום על מתן טיפול לחולה הראשון בזרוע הרחבת קבוצות הטיפול בניסוי הקליני שלב 1/2 . הניסוי מיועד להערכת שילוב משולש של COM701, הנוגדן הראשון מסוגו של קומפיוג’ן כנגד PVRIG, יחד עם Opdivo , ועם הנוגדן הניסיוני של בריסטול מאיירס סקוייב כנגד TIGIT, BMS-986207.

 

דר’ ענת כהן-דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג’ן, אמרה, "אנו ממשיכים להתקדם כמובילים בבחינת הציר הביולוגי DNAM. אנו החברה היחידה שבוחנת את היעילות הפוטנציאלית של חסימה בו זמנית של PVRIG, TIGIT ו-PD1 בקליניקה.

 

אנו סבורים שהעתיד של אימונו-אונקולוגיה טמון בטיפולים משולבים והניסוי הנוכחי שבוחן את השערת שלושת המסלולים שלנו הוא מרכיב חשוב באסטרטגיה הכוללת שלנו ומייחד את קומפיוג’ן במרחב ה- TIGIT.

 

הניסוי מתוכנן לבחון את החסימה של שלושה חלבוני בקרה של מערכת החיסון, PVRIG, TIGIT ו-PD1, ובדיקת ההשערה שחסימה הן של PVRIG ו- TIGIT, מסלולים מקבילים בציר DNAM, יתכן ונדרשת בגידולים מסויימים כדי לייצר או להגביר תגובה חיסונית אנטי-סרטנית.

 

התחלת שלב הרחבת קבוצות הטיפול בניסוי זה, שמאפשרת לנו לבחון את המינון הנבחר באוכלוסיות חולים ממוקדות בהן אנו סבורים שציר DNAM דומיננטי, מהווה צעד חשוב לבחינת היעילות הפוטנציאלית של שילוב אימונותרפי ייחודי זה באוכלוסיה רחבה של חולים.

 

אנו עומדים ביעד של דווח על נתונים ראשוניים מהטיפול המשולש של זרוע העלאת המינונים של הניסוי ברבעון הרביעי של השנה הנוכחית".

 

דר’ כהן-דייג הוסיפה, "אנחנו שמחים מאוד על השותפות עם בריסטול מאיירס סקוייב בניסוי זה ועל תמיכתם המתמשכת והמחויבות שלהם לשיתוף הפעולה".

 

הניסוי הקליני שלב 1/2 הוא ניסוי ללא סמיות להערכת הבטיחות, הסבילות והפעילות האנטי-סרטנית הראשונית של COM701 בשילוב Opdivo ו-BMS-986207.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ספינת הדגל של קומפיוגן

    שיכול להוביל למיזוג של קומפיוגן בבריסטול במקרה של הצלחה. אבל כשהעדר שואט דרומה אז הביו בראש הטור.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    תמיר 19/07/2021 14:51