ענת כהן-דייג, נשיא ומנכל קומפיוגן קרדיט: יח"צ

קומפיוג’ן החלה בניסוי הקליני לטיפול משולב בחולים עם גידולים מתקדמים

הושלם הניסוי הקליני שלב 1 להערכת מינונים עולים של COM902 ותוצאות צפויות כמתוכנן ברבעון הרביעי של 2021

חדשות ספונסר 15/07/2021 12:12

א+א-

קומפיוג’ן דיווחה היום על התחלת טיפול בחולה הראשון במסגרת הניסוי הקליני שלב 1 המיועד להערכת הטיפול המשולב של COM902, נוגדן בעל פוטנציאל להיות הטוב מסוגו כנגד TIGIT שפותח על ידי קומפיוג’ן, עם COM701, נוגדן ראשון מסוגו כנגד PVRIG שפותח על ידי החברה, בחולים עם גידולים מתקדמים שמיצו כל אפשרות טיפול סטנדרטית.

 

דר’ ענת כהן-דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג’ן, אמרה, "ניסוי קליני משולב זה הוא מרכיב חשוב באסטרטגיה הקלינית שלנו לבחינת החסימה הכפולה של שני המסלולים הביולוגים PVRIG ו-TIGIT בציר DNAM. אנו סבורים שחסימה כפולה זו של שני מסלולים נפרדים של בקרת מערכת החיסון עשויה להרחיב את מספר החולים שמגיבים לטיפולי אימונותרפיה. אנו ממשיכים להתקדם כמובילים בתחום הטיפולים המבוססים על מסלולים ביולוגים אלו בציר DNAM, עם ניסויים קליניים הבוחנים טיפולי מונותרפיה ושילובים שונים, כפולים ומשולשים, החוסמים את אותם מסלולים. אנו מחכים לתוצאות הראשוניות של הניסוי הקליני להערכת מינונים עולים של COM902 כמונותרפיה, שצפויות ברבעון הרביעי של 2021".

 

הזרוע להערכת מינונים עולים שלCOM902 כמונותרפיה בניסוי קליני שלב 1 ללא סמיות זה, הושלמה. הניסוי שלב 1 מתוכנן לבחון את הבטיחות, הסבילות, הפרמקוקינטיקה והפרמקודינמיקה, ופעילות אנטי-סרטנית ראשונית של COM902 לבד או בשילוב COM701 בחולים עם גידולים מתקדמים שמיצו כל אפשרות טיפול סטנדרטית. ניסוי הרחבת קבוצות הטיפול של COM902 כמונותרפיה ייערך בחולים עם גידולים נבחרים, כדוגמת מיאלומה נפוצה. זרוע הרחבת קבוצות הטיפול של COM902 בשילוב COM701 צפויה גם היא להיערך על סוגי סרטן נבחרים כולל HNSCC, CRC (MSS) ו-NSCLC, שלא הגיבו או הפסיקו להגיב למעכבי PD-1. הניסוי נערך במספר מרכזי סרטן מובילים בארה"ב וצפוי לגייס כ-90 מטופלים בכל זרועות הניסוי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה