עמי ברלב, יור דירקטוריון סאטקום קרדיט: יח"צ

סאטקום מערכות התקשרה בהסכם חדש עם חברת ”Vodacom” בהיקף של 1.8 מיליון דולר

החברה תספק ללקוח קיבולת לוויינית ושירותי תקשורת נוספים בתמורה לסך כולל של 1.8 מיליון דולר לתקופה בת 12 חודשים

חדשות ספונסר 15/07/2021 12:12

א+א-

סאטקום מערכות מדווחת הבוקר על התקשרות בהסכם חדש עם חברת "Vodacom" - חברת תקשורת בינלאומית מובילה הממוקמת ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו לפיו תספק החברה ללקוח קיבולת לוויינית ושירותי תקשורת נוספים בתמורה לסך כולל של 1.8 מיליון דולר לתקופה בת 12 חודשים.

 

התקשרות זו הנה התקשרות חדשה ונפרדת למערכת ההתקשרויות הקיימת עם הלקוח, כאשר יוזכר כי בחודש אוקטובר 2019 חודשה ההתקשרות עם Vodacom למשך תקופה של 3 שנים נוספות - החל מיום 1.4.2020 (תום החוזה הנוכחי) ועד ליום 31.3.2023.

 

עמי ברלב, יו"ר החברה מסר: "הודענו היום על הסכם משמעותי וחשוב עם חברת  Vodacom  שממשיכה לתת אמון בשירותי החברה באפריקה ופועלת באופן מתמיד לחיזוק היחסים עם החברה. הסכם חשוב זה מחזק את צבר החוזים שלנו, ומצביע על האמון הגבוה מצד מחברת תקשורת מובילה וחשובה ברמה הבינלאומית. החברה, בהובלת אסף רוזנהק, ממשיכה ביישום אסטרטגיית הצמיחה שלה, ופועלת באופן רוחבי לשם הרחבת היקפי השירותים וההתקשרויות שלה, הן בישראל והן בחו"ל, תוך שילוב פיתוחים טכנולוגיים של החברה, הרחבת סל המוצרים וחתירה ללא הרף לטריטוריות חדשות"

 

השירות החדש צפוי לעלות במהלך התקופה הקרובה. ההסכם כולל חידוש אוטומטי למשך תקופות נוספות בנות 12 חודשים כל אחת, אלא אם מי מבין הצדדים הודיע מראש על רצונו שלא להאריך את ההתקשרות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה