רני צים, מנכל רני צים מרכזי קניות קרדיט: מאיר אדרי

רני צים מרכזי קניות קיבלה היתר בניה להקמת המרכז המסחרי בטייבה

הפרויקט יפתח לקהל תוך כשנה וחצי והוא צפוי לכלול רשתות מתחום המזון, הפארמה והאופנה; צפי ה-NOI השנתי החל מהרבעון הרביעי 2023 הוא כ-8 מיליון שקל וה- FFO מוערך בכ-5.6 מיליון שקל

חדשות ספונסר 13/07/2021 12:12

א+א- 1

חברת רני צים מרכזי קניות ממשיכה להתקדם בפעילותה בישובים הערביים בישראל. החברה מעדכנת כי קיבלה היתר בניה להקמת שלב א’ במרכז המסחרי בטייבה הכולל את מרבית השטח המתוכנן של הפרויקט, בהיקף של כ-8,400 מ"ר.

 

הנכס בטייבה, המוחזק בבעלות מלאה של החברה, הוא מרכז קניות פתוח אשר יפנה לקהל מקומי מהישוב וכן לקהל ממעגל המגורים הקרוב וצפוי לכלול רשתות מובילות מתחום המזון, הפארמה האופנה וה"סטוק" כאשר כבר כעת החברה מנהלת מו"מ בהיקף שטח של כ-3,000 מ"ר.

 

הפרויקט צפוי להיפתח לקהל תוך כשנה וחצי תחת המותג "SEVEN" שבאמצעותו פועלת רני צים מרכזי קניות בישובים הערביים בישראל. בהתאם למצגת החברה, צפי ה-NOI השנתי של הנכס החל מהרבעון הרביעי 2023 הינו כ-8 מיליון שקל וצפי ה- FFO השנתי החל מרבעון זה עומד על כ-5.6 מיליון שקל.

 

הדמיית הפרוייקט; קרדיט רני צים מרכזי קניות

 

רני צים, יו"ר רני צים מרכזי קניות: "קבלת היתר הבניה לפרויקט בטייבה הינו צעד נוסף וחשוב כחלק מקידום פעילותה הנרחבת של החברה בישובים הערביים בישראל. אנו מזהים ביקוש רב בקרב תושבי טייבה והסביבה למרכז קניות ושירותים חדיש ומעודכן, וכבר נמצאים במו"מ עם שוכרים על חלק ניכר מהפרויקט. במקביל, אנו ממשיכים לקדם באינטנסיביות פרויקטים איכותיים בערים ערביות נוספות בישראל, ובהן טירה, רהט, טמרה ועוד.

 

לצד זאת, אנו ממשיכים לפתח את פעילותינו, בין היתר בתחום המרכזים השכונתיים כאשר לאחרונה עדכנו על חתימה על הסכם עקרונות לרכישת 50.01% מ"אונו סנטר" בבקעת אונו שהינו חלק מפרויקט רחב היקף שבנייתו החלה לאחרונה.

 

נמשיך לפעול כל העת לפיתוח והרחבה של פורטפוליו הנכסים של החברה לצד פעילות מתמדת לאיתור עסקאות חדשות בעלות פוטנציאל השבחה והצפת ערך. כל זאת כחלק מביסוס מעמדה של חברת רני צים מרכזי קניות כשחקן ייחודי ומשמעותי בשוק הנדל"ן המניב בישראל". 

 

בהתאם לתוכניות החברה, עד מהלך שנת 2023 צפויה החברה להשלים הקמה של פרויקטים בטמרה, טייבה, רהט ואום אל פאחם (שלב ב’) ובכך להגדיל את היקף שטחי המרכזים המסחריים של החברה בישובים הערביים בישראל לכ-57 אלף מ"ר, לעומת כ-14.4 אלף מ"ר כיום.

 

בתוך כך, בחודש מאי האחרון עדכנה החברה על חתימת הסכם עקרונות (מותלה) עם גשם החזקות לרכישת 50.01% מהזכויות במרכז המסחרי "אונו סנטר" בהקמה בשטח של כ-18 אלף מ"ר בבקעת אונו תמורת כ-130 מיליון שקל. המרכז המסחרי ייבנה כחלק מפרויקט ייחודי ורחב היקף בבקעת אונו, הכולל גם שטחי משרדים בהיקף של כ-28 אלף מ"ר וכ-200 יח"ד, שצפוי להפוך בשנים הבאות למוקד פעילות מרכזי באזור קריית אונו, אור יהודה והסביבה.

 

בסוף חודש מאי דווחה החברה במסגרת תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 על גידול בהכנסות לכ-12.9 מיליון שקל וזינוק ברווח הנקי לכ-8.6 מיליון שקל.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אין לי שום כוונה להגיע לאיזשהוא כפר ערבי לקניות.

    גוני 13/07/2021 10:37