עמי ברלב, יור דירקטוריון סאטקום קרדיט: יח"צ

עמי ברלב מונה ליו״ר הדירקטוריון באקסיליון

ההודעה מגיעה בהמשך להודעתו של אורן דרור, על סיום כהונתו כיו"ר הדירקטוריון וכמנכ"ל החברה; ברלב מכהן כיום כיו"ר חברת סאטקום מערכות

פולי טל 13/07/2021 12:12

א+א-

חברת אקסיליון תחבורה חכמה המפתחת פתרון לעומסים במרכזי הערים בעזרת מערכת מבוססת טכנולוגיה בשילוב עם בינה מלאכותית (AI), מודיעה היום כי עמי ברלב יחל לכהן כיו״ר דירקטוריון פעיל של החברה.

 

ההודעה מגיעה בהמשך להודעתו של אורן דרור, על סיום כהונתו כיו"ר הדירקטוריון וכמנכ"ל החברה. החל ממועד סיום כהונתו, ימשיך מר דרור לכהן כדירקטור בדירקטוריון החברה.

 

מדירקטוריון והנהלת החברה נמסר כי הם מבקשים להודות למר דרור על פועלו במשך השנים הרבות בהן הוביל את פעילות אקסיליון כחברה פרטית ובהמשך הדרך כחברה ציבורית במסירות, התמדה ומקצועיות ותוך חתירה להצלחה במשך השנים.

 

דרור הודיע על התפטרותו לאחר שהדירקטוריון ערך דיון שעסק בפיטוריו, על רקע הצניחה במחיר המניה של החברה מאז הנפקתה. בנוסף, התפטרו שלושה בכירים בחברה בעת האחרונה – סגן היו"ר, סמנכ"ל הטכנולוגיות וסמנכ"ל הבינה המלאכותית.

 

אקסיליון ספגה מכה נוספת כאשר שתי עיריות בעולם החליטו שלא להתקדם בפרויקט עם החברה – עיריית ריימס בצרפת ועיריית אספן בקולורדו. ואם כל זה לא הספיק – החברה שדיווחה כי בכוונתה להנפיק את מניותיה גם בבורסת הנאסד"ק בארה"ב, הודיעה שהיא דוחה את ההנפקה.

 

המניה, שצנחה כ-80% מאז הנפקתה בנובמבר 2020 (על ידי מיזוג לתוך השלד של אפיו אפריקה) הראתה מעט התאוששות לאחר הודעת המנכ"ל על עזיבתו, ועלתה בשיעור של כ-25%, אולם מאז הספיקה לרדת שוב בשיעור של כ-12%.

 

עמי ברלב, שיחליף את דרור בתפקידו, הוא בעל ניסיון בתפקידי יו"ר פעיל בחברות ציבוריות, ושימש ככזה בחברות ישראליות ונאסד"ק - אינטרנט זהב ובי קומיוניקיישנס. כיום משמש ברלב כיו"ר פעיל של קבוצת הטכנולוגיה והלוויינות הבורסאית סאטקום מערכות.

 

ברלב שימש כדירקטור בחברות ציבוריות בתחומי הטכנולוגיה, תקשורת, תעופה (ישראייר), נדל"ן וכיו"ב. הוא כיהן בעבר, בין היתר, כדירקטור בקבוצת בזק, פלאפון, בזק בינלאומי וכיו"ב, וכן בחברות סטארט-אפ. כמו כן, מר ברלב מילא בעברו מספר תפקידים ניהוליים בכירים בחברות ציבוריות ופרטיות, כולל בתפקידי מנכ"ל וסמנכ"ל. עמי הוא עו"ד בהכשרתו ובעל ניסיון רב בתחומי הממשל התאגידי, הניהול והפיתוח העסקי. 

 

עמי ברלב: "אני מודה לדירקטוריון החברה על האמון שניתן בי ובכוונתי להשקיע משאבים בלתי מבוטלים לטובת הצלחת החברה. במהלך התקופה האחרונה, מאז שנכנסנו לאקסיליון לראשונה, חזינו ביכולות גבוהות ופוטנציאל איכותי מצד הצוות הניהולי, צוותי הפיתוח ודירקטוריון החברה.

 

אקסיליון, פועלת בשוק מרתק ומאתגר, אשר מגלם פוטנציאל עסקי איכותי שמשולב עם הטכנולוגיה הייחודית אשר פותחה בחברה. בעיקר, חזינו בצוות ניהולי ודירקטוריון חזק אשר נחושים לפעול בשיתוף פעולה מלא לטובת החברה ואני סמוך ובטוח כי עבודת צוות תמשיך להוביל את החברה לשלבים העסקיים הבאים. אני מאחל הצלחה לצוות הניהולי ולדירקטוריון. אנו נציג שקיפות מירבית כלפי כל בעלי המניות והציבור תוך יישום ממשל תאגידי ראוי, לצד פיתוח עסקי ופיתוח טכנולוגי.

 

ברצוני להודות למר אורן דרור על פועלו לאורך השנים ותרומתו לבניית ופיתוח החברה. אורן הפגין לאורך הדרך מחויבות גבוהה להצלחת החברה ואני בטוח שנסתייע ביכולותיו בעתיד לבוא.״

  1. מניות בכתבה
  2. אקסיליון

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה