דר אורן הרשקוביץ, מנכל אנלייבקס קרדיט: יח"צ

אנלייבקס תקים מפעל חדש בישראל

החברה החלה בהליך אפיון ובנייה של מפעל חדש בתקן ;cGMP המפעל נועד לתמוך בייצור קליני בהיקף מסחרי ראשוני של Allocetra

חדשות ספונסר 12/07/2021 12:12

א+א- 3

אנלייבקס תרפיוטיקס הדואלית מדווחת היום כי החלה בהליך אפיון ובנייה למפעל ייצור חדש בבעלותה המלאה בישראל. עם סיום ההליך, המפעל בתקן cGMP יספק יכולת ייצור נוספת של Allocetra, תרופת הדגל של החברה.

 

בכוונת אנלייבקס להשתמש בכושר הייצור הנוסף על מנת לתמוך בניסויים קליניים שוטפים, ניסויים קליניים עתידיים וייצור מסחרי ראשוני של Allocetra, שעשוי להתרחש אם אנלייבקס תקבל אישורים רגולטוריים רלוונטיים. המפעל המתוכנן החדש יהיה תחילה בגודל של כ-1,600 מ"ר, עם יכולת להרחיב אותו לכ-2,000 מ"ר.

 

"ההרחבה המתוכננת של יכולת הייצור שלנו מייצגת אבן דרך חשובה, שאני מצפים שתציב את אנלייבקס ברמת מוכנות שונה לניסויים קליניים גדולים יותר והתחלה פוטנציאלית של פעילויות מסחריות", ציין ד"ר אורן הרשקוביץ’, מנכ"ל אנלייבקס.

 

"זה יאפשר לנו להישאר מוכנים בעודנו ממשיכים לקדם את Allocetra לקראת אישור רגולטורי לספסיס ולקורונה, ולעבוד למינוף מנגנון הפעולה שלה על מנת להרחיב את הצנרת הקלינית המתוכננת שלנו לגידולים סרטניים מוצקים. אנו שמחים מאוד מההתקדמות בתוכניות אלו ומצפים לבניית המפעל החדש שלנו, שיהווה מרכיב קריטי בתשתית הנדרשת כדי לתמוך בהתקדמותן".

 

אנלייבקס היא חברת אימונותרפיה למקרופגים בשלב הניסויים הקליניים, המתמקדת באיזון מקרופגים בחולים עם ספסיס, קורונה וגידולים סרטניים מוצקים. היא נסחרת בנאסד"ק ובתל אביב לפי שווי של כ-500 מיליון ש"ח.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  נקנתה מנה 8.02

  עכשיו שישימו גז על ניסוי הספסיס, וכשמתאים, שיפרסמו קצת מידע על מספר הנסיינים שגויסו. זו בחלטה חשובה מכמה בחינות: מאפשרת להתקדם בניסויים גם על מאות משתתפים ובעיקר שיהיו כושר ייצור ומלאי כי גל קורונה גדול יגיע כנראה בחורף, לפחות ללא מחוסנים, ואם יהיה אישור מותנה לספסיס ע"ב קיצור ניסוי עם סטטיסטיקה טובה, אז אין לי כמעט ספק שישתמשו בתרופה לקורונה כי קורונה קשה זה ספסיס עם וירוס. הצלחות לחברה ולכולם!
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Tal81 12/07/2021 17:02

 2. 2
  בשעה טובה!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Tal81 12/07/2021 16:25

 3. 3
  גם לביונדווקס היה מפעל

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  משקיע מפוכח 12/07/2021 15:41