קרדיט: נקסטפרם

נקסטפרם קיבלה אישור בקנדה לשיווק סוכריות נוגדות חמצון

נוגד החמצון של החברה המבוסס אסטקסנטין משמרים ללא ריח וטעם, הושק בארה"ב בסוף 2020 ונמצא בשלבי מכירות ראשונים

חדשות ספונסר 11/07/2021 12:12

א+א-

חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות המפתחת את ProteVin, תחליף חלבון טבעוני ללא הנדסה גנטית  ורכיבי תזונה נוספים מבוססי שמרים, הודיעה היום כי קיבלה אישור רגולטורי מרשות הבריאות בקנדה לשיווק של Astaferm.

 

מדובר בתוסף תזונה המבוסס על אסטקסנטין, שהוא חומר המהווה נוגד חמצון חזק. החברה משווקת את תוסף התזונה בצורת סוכריות גומי. שלא כמו נוגדי חמצון קיימים בשוק, זהו נוגד החמצון היחיד מסוגו המופק משמרים טבעיים ללא הנדסה גנטית וללא טעם וריח לוואי.

 

עם קבלת האישור החברה נערכת להשקה מסחרית בקנדה של Astaferm ומוצרים נוספים מבוססי Astaferm, כולל לקטגוריית חיזוק המערכת החיסונית הצומחת לאור מגפת הקורונה. החברה כבר סיפקה כמויות ראשוניות של המוצר ללקוח, ונמצאת בדיאלוג עם לקוחות פוטנציאליים בשוק תוספי התזונה בקנדה.

 

Astaferm מאושר לשיווק (Self-GRAS) והושק בארה"ב בסוף שנת 2020. המוצר נמצא בשלבי חדירה ומכירות ראשונות על ידי מותגי תוספי תזונה אמריקאיים, כדוגמת Carlson Labs ו- Purity Products. החברה מצויה בדיאלוג עם שחקני פרימיום נוספים בשוק תוספי התזונה כולל שחקנים המתמקדים בהשקת תוספי תזונה ברשתות קמעונאיות גדולות בארה"ב.

 

הואיל ו- Astaferm הוא חסר טעם וריח, שילובו כתוסף תזונה בצורת הצריכה המבוקשת של סוכריות גומי, מהווה בידול לעומת מוצרי אסטקסנטין הקיימים בשוק, המופקים ממקור אחד בלבד והוא מקור אצה בעל ריח דגי, וניתנים בעיקר בצורה של כמוסות Soft-Gels .

 

החברה נערכת בימים אלה להרחבת השימושים ב- Astaferm לאינדיקציות נוספות ביניהן חיזוק המערכת החיסונית ולצורות מתן נוספות מבוקשות בתעשייה, הכוללות בנוסף לסוכריות גומי גם אבקה מסיסת מים לתזונה ומשקאות, ושמן לקפליות רכות בתמחור תחרותי.

 

בועז נוי, מנכ"ל נקסטפרם, מסר: "אישור השיווק שקיבלנו ל- Astaferm בקנדה מחזק את נוכחותנו בשוק תוספי התזונה בצפון אמריקה. האישור מעיד על היכולת הרגולטורית והעסקית של נקסטפרם להביא רכיבי תזונה חדשניים משלב הפיתוח עד למסחור ותחילת מכירות.

 

התחלנו כבר באספקה ראשונית של המוצר ללקוח בקנדה ואנו צופים השקות נוספות לאור הבידול ביחס למוצרים המתחרים מבוססי האצות בריח דגי. זאת, בזכות הצעת ערך ייחודית המשלבת ריכוז גבוה של אסטקסנטין, ללא טעם וריח המאפשר בין היתר לשווק אותו בצורת מתן מבוקשת של סוכריות גומי טעימות. במקביל, אנו מתקדמים בהתאם לתוכניתנו למימוש יעדי החברה להשקה מסחרית של ProteVin, החלבון הטבעוני שפיתחנו, בשנת 2022."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה