ערן לב, בעלים-שותף בחברת גבע נדל"ן קרדיט: אלעד מלכה

קרדן ישראל נכנסת לתחום הלוגיסטיקה בשותפות עם גבע נדל”ן

החברה תמקד את פעילותה בתחומי הלוגיסטיקה השונים, ביניהם מבנים לוגיסטיים, מחסנים אוטומטיים וחוות שרתים בהיקף של מאות מיליוני שקלים

חדשות ספונסר 11/07/2021 12:12

א+א-

חברת קרדן ישראל נכנסת לפעילות חדשה בתחום הלוגיסטיקה. החברה דיווחה היום על הקמת זרוע פעילות חדשה בתחום הנדל"ן הלוגיסטי באמצעות התקשרות עם חברת גבע נדל"ן. החברה תמקד את פעילותה בתחומי הלוגיסטיקה השונים, ביניהם: מבנים לוגיסטיים, בנייני רמפה, מחסנים אוטומטיים וחוות שרתים בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

 

קרדן ישראל תהיה אחראית למימון הפעילות ותחזיק בפרויקטים השונים בשיעורים שנעים בין 58% ל-67% . גבע נדל"ן תהיה אחראית לאיתור, השבחה וניהול הפרויקטים.

 

גבע נדל"ן, המנוהלת על ידי ערן לב וגלעד רוזה, מתמחה בייזום פרויקטים בתחומי התעשייה, לוגיסטיקה, מסחר ומשרדים. בימים אלה קבוצת רכישה שארגנה גבע נדל"ן מאכלסת פרויקט בשימושים של אחסנה, תעשיה ולוגיסטיקה בהיקף של 9,000 מ"ר בפארק הטכנולוגי במודיעין.

 

קבוצת רכישה נוספת שארגנה גבע נדל"ן רכשה לפני מספר חודשים בניין משרדים בצפון תל-אביב. ערן לב עוסק שנים רבות בתחום הנדל"ן ושימש בעבר כסמנכ"ל שיווק בחברות נדל"ן גלעד רוזה עוסק ביזמות וניהול נדלן מניב בתחומי התעשיה והלוגיסטיקה. 

 

קרדן ישראל, המוחזקת ע"י גיל דויטש, רוני בירם, אבי שנור, ויוסף גרינפלד היא חברה ציבורית הנסחרת לפי שווי שוק של כ-430 מיליון שקל ומחזיקה ב-60% ממניות קרדן נדל"ן, גם היא חברה ציבורית, שעוסקת ביזום נדל"ן למגורים ומחזיקה גם בחברת הביצוע אל-הר.

 

רוני בירם, מבעלי השליטה בקרדן ישראל: "קרדן ישראל פועלת להרחבת מנועי הצמיחה שלה כחלק מהתכונית האסטרטגית שגיבשנו לשנים הבאות. עד כה השקענו בפיתוח העסקי, רכישת קרקעות ובניית צבר פרויקטים בעיקר בתחום הנדל"ן למגורים באמצעות קרדן נדל"ן, ועתה אנו מרחיבים את הפעילות לתחומי הלוגיסטיקה והתעשייה שנהנים מעלייה בביקושים בשנים האחרונות".

 

ערן לב, בעלים-שותף בחברת גבע נדל"ן: "שיתוף הפעולה עם קרדן ישראל יאפשר לנו ליזום פרויקטים חדשניים בתחומי התעשייה, הלוגיסטיקה, האחסנה והמשרדים. הערך המוסף של השותפות ישלב ייזום ופיתוח של נכסים מניבים מחד ייזום עבור מכירה למשתמשי קצה מאידך. אין הרבה גופים בישראל שיודעים לשלב בין היכולות הללו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה