פרטנר משיקה סיב פרטי לגלישה במהירות של עד 3 ג’יגה

החברה מחברת סיב אופטי פרטי המאפשר גלישה מהירה ללא תלות בעומסים בשעות השיא; "תשתיות תקשורת מתקדמות מצמצמות פערים סוציו-אקונומיים וגיאוגרפיים ומניעות את הכלכלה, ולכן צריכות להיות נגישות לכולם"

חדשות ספונסר 08/07/2021 12:12

א+א- 1

חברת פרטנר משיקה את הגלישה המהירה בישראל בתשתית הסיבים האופטיים ’פרטנר פייבר’ – עם מהירות הורדה של עד 3 ג’יגה. המהירות החדשה זמינה בכל מקום בו קיימת תשתית פרטנר פייבר. התשתית מגיעה עם טכנולוגיית סיב פרטי למאות אלפי משקי בית בעשרות ערים ברחבי הארץ, מנהריה ועד אילת.

 

תמיר אמר, המשנה למנכ"ל פרטנר ומנהל פעילות הסיבים מסר: "פרטנר מקדמת את ישראל במדדים העולמיים לפרישת סיבים אופטיים, ואנחנו שמחים על כך שהשוק הולך אחרינו, לטובת סטארט אפ ניישן כולה. המרוויחים הגדולים הם צרכני התקשורת, והיום, יש לפרטנר יותר לקוחות סיבים מלכל חברה אחרת בישראל."

 

אמר הוסיף כי "תשתיות תקשורת מתקדמות מצמצמות פערים סוציו-אקונומיים וגיאוגרפיים ומניעות את הכלכלה, ולכן צריכות להיות נגישות לכולם. אנחנו פורשים בכל הארץ, ובכל מקום שנגיע אליו עם תשתית הסיבים, נפעל לאפשר לכל אחד ואחת לשדרג לפרייבט פייבר, כפי שעשינו בנהריה, אילת, שדרות, באר שבע, אשדוד, חיפה, קריית מוצקין, עפולה, ירושלים, תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה ובעוד עשרות ערים."

 

מה זה Private Fiber (סיב פרטי)?

 

פרטנר מיישמת טכנולוגיית P2P (Point-2-Point Gigabit Ethernet) בפרישה של תשתית הסיבים שלה, ומחברת סיב אופטי פרטי עד בית הלקוח. כך, לקוחות הסיבים של פרטנר נהנים מאיכות גלישה מרבית עם סיב פרטי, בלי לחלוק עומסים עם השכנים גם בשעות השיא.

 

’פרטנר פייבר’ הושקה באוגוסט 2017, והיום תשתית הסיבים העצמאית של פרטנר מגיעה כבר ליותר מ-30% ממשקי הבית בישראל, עם יותר לקוחות מחוברים לסיבים מלכל חברה אחרת, בעשרות ערים: מנהריה ועד אילת, דרך עפולה, מעלה אדומים, ירושלים, באר שבע, שדרות, אשדוד, אשקלון, לוד, תל אביב, נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה, כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, נתניה, מודיעין, חיפה, קריית מוצקין ועוד.

 

לאחרונה, החלה פרטנר להרחיב את פרישת הסיבים האופטיים גם ליישובים המאופיינים בבנייה נמוכה של צמודי קרקע באמצעות הסכמים כוללים עם יישובים ומועצות כדוגמת היישוב אורנית, שבחר בפרטנר לביצוע פרויקט רישות מלא לכלל משקי הבית ביישוב ולמוסדות המועצה.

  1. מניות בכתבה
  2. פרטנר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    המדובר בשירות לא חוקי שבצדו 3 שנות מאסר

    https://app.bitly.com/Bd2saeFyodR/bitlinks/

    אבי וייס 08/07/2021 19:04