הכנסות ראשונות לטראקנט מהמערכת שפיתחה

אחרי חצי שנה של שימוש במערכת ללא תמורה חברת Saint-Gobain מרומניה תמשיך להשתמש בפלטפורמה שפיתחה טראקנט ותחל לשלם עבור הפעילות

חדשות ספונסר 08/07/2021 12:12

א+א-

טראקנט, המפתחת פלטפורמה המאפשרת התאמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים לשיפור היעילות והרווחיות של החברות מודיעה היום כי קיבלה הודעה מחברת Saint-Gobain Romania כי בכוונתה להמשיך את ההתקשרות לשימוש בפלטפורמת טראקנט לתקופה נוספת של עוד 3.5 מתוך ה - 4 שנים עליהם חתמה בעבר.

 

ששת החודשים הראשונים של השימוש בפלטפורמה היו ללא תמורה, כאשר לאחריה רשאי הלקוח להחליט אם ברצונו להמשיך ולהשתמש בפלטפורמת טראקנט תמורת תשלום, בתעריפים שפורטו בהסכם שנחתם מוקדם השנה ובנוסף להטמיע את המערכת בשאר מפעלי החברה.

 

Saint-Gobain Romania היא חלק מקבוצה בינלאומית הפועלת ברחבי אירופה – בספרד, איטליה וצרפת. החברה מפעילה כ- 8 מפעלים לייצור זכוכית ברומניה, אשר מתוכם, בכ-3 מפעלים כבר מוטמעת הפלטפורמה של טראקנט. במהלך השנה הקרובה צפויה החברה להטמיע את הפלטפורמה בחמשת המפעלים הנותרים.

 

בהודעתה לבורסה מבהירה החברה שאין בחוזה בין הצדדים התחייבות של הלקוח לכמות נסיעות או לחיבור יתר מפעלי הלקוח לפלטפורמת טראקנט, וכי מידע זה מבוסס על הערכות סובייקטיביות של החברה.

 

חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״החלטת Saint-Gobain, להמשיך ולהשתמש בפלטפורמת טראקנט בתשלום לעוד 3.5 שנים קדימה ולהטמיע את המערכת ביתר המפעלים של החברה, מעיד על הצורך בעולם בשימוש במערכת שפתחנו ובמיוחד באמון הגדול שרוכשת החברה בטכנולוגיה שפיתחנו ומאשרר את היעילות והרווחיות שהביאה עימה השימוש במערכת לחברה.

 

זהו הסכם אסטרטגי עבורנו, שכן חברת Saint-Gobain Romania, הינה חלק מקבוצה בינלאומית הפועלת ברחבי אירופה. חברת סנט-גוביין מפעילה כ-8 מפעלים לייצור זכוכית ברומניה. כבר היום הפלטפורמה של טראקנט מוטמעת ב-3 מפעלים של החברה והיא עתידה להיות מוטמעת ביתר המפעלים במהלך השנה הקרובה ברחבי אירופה ״

 

  1. מניות בכתבה
  2. טראקנט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה