דר צבי מרום, מנכל באטמ קרדיט: יח"צ

באטמ זכתה בחוזה סייבר בהיקף של 10 מיליון דולר

מדובר בחוזה חדש לפתרון סייבר המשלב הגנה וירטואלית שיסופק עד שנת 2023; החברה דיווחה בחודש האחרון על חוזי פתרונות סייבר בהיקף של 14 מיליון דולר

חדשות ספונסר 05/07/2021 12:12

א+א-

חברת באטמ הדואלית, הנסחרת בבורסות לונדון ותל אביב, מדווחת היום על חוזה בהיקף של כ-10 מיליון דולר ממשרד הביטחון של לקוח ותיק, לפתרון סייבר מתקדם מתוצרתה. הפתרון משלב יכולות הגנה וירטואלית. באטמ תחל באספקת המוצר מיידית וצפויה להשלים את האספקה עד שנת 2023.

 

החוזה הוא לפתרון אבטחת סייבר הכולל חומרה ותוכנה. הפתרון מציע יכולת הגנת סייבר לתעבורת רשת במהירות גבוהה ובנפח גדול בשילוב אלמנטים של הגנת וירטואליזציה שפותחו במסגרת פרויקט ה-NFV של הקבוצה.

 

באטמ זכתה בחוזה לאחר ניסויים ארוכים של פתרון זה על ידי הלקוח ובהמשך להזמנה שהתקבלה לאחרונה בסך 4.1 מיליון דולר לפתרון נוסף של הקבוצה כפי שהודיעה ב-15 ביוני 2021.

 

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל BATM : "אנו שמחים על קבלת חוזה משמעותי זה למערכת הסייבר הטובה ביותר שלנו. חוזה זה הוענק לאחר תהליכי בדיקה קפדניים ובסמוך לחוזה משמעותי נוסף שהתקבל לאחרונה לפתרון אבטחת סייבר מלקוח זה.

 

זוהי דוגמא נוספת לחוזקות סל פתרונות הסייבר שלנו, כמו גם את שביעות הרצון של לקוח עם סטנדרטים גבוהים במיוחד. בנוסף, הזכייה משקפת גם את החזרה לשגרה הדרגתית לאחר הקורונה והשקעה גוברת בתשתית מחשוב לאחר נסיגה בעת המגיפה".

 

עוד הוסיף ד"ר מרום כי, "בנפרד, וכפי שצוין לעיל, אנו נמצאים בתהליך לשילוב פתרונות הסייבר שלנו במוצר ה- NFV שלנו ופיתוח גרסה שמותאמת מעבר לתעשייה הביטחונית, לשוק התאגידי אשר תרחיב את שווקי היעד שלנו. כתוצאה מכך, ובשילוב עם העלייה בביקושים שאנו רואים בשוק הנוכחי שלנו, אנו נרגשים מהעתיד של פעילות הסייבר שלנו ומצפים להזמנות נוספות בהמשך השנה."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה