מאור דואק, מנכ"ל מניף שירותים פיננסיים קרדיט: מניף

מניף תעמיד מימון חוץ בנקאי לפרטיים ולקבוצות רכישה בתחום הנדל״ן

מאור דואק, מנכ"ל מניף: "להערכתנו קיים בשוק זה פוטנציאל פעילות מימון בהיקף של מאות מיליוני שקלים"

חדשות ספונסר 30/06/2021 12:12

א+א-

חברת מניף שירותים פיננסים, שעוסקת באשראי חוץ בנקאי ליזמי נדל"ן ונסחרת בבורסת תל אביב, הודיעה על כניסתה לתחום מימון פרטיים בנדל״ן ובפרט מימון קבוצות הרכישה. לצורך אלו הקימה החברה חברות בנות לריכוז הפעילות בתחום, גייסה כח אדם רלוונטי, הכינה את התשתית המימונית ופועלת להשלמת מלוא התפעול הנדרש.

 

מאור דואק, מנכ"ל מניף שירותים פיננסים: "קבוצות רכישה מציעות תמריצים כלכליים ברורים לרוכשי הדירות, בטח בשוק נדל״ן בו עולים מחירי הדיור, לאור זאת הם כאן כדי להישאר. להערכתנו קיים בשוק זה פוטנציאל פעילות מימון למניף בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

 

החלטנו להרחיב את פעילותנו המסורתית גם לתחום פעילות משלימה זו ולצורך כך הקמנו את התשתית הנדרשת לכניסה לתחום לרבות הקמת חברות בת ייעודיות שיעניקו אשראי למימון פרויקטים של קבוצות רכישה וליווי פיננסי מתאים עם המומחיות הייחודית שלנו במימון נדל״ן".

 

מניף הודיעה כי היא מתכוונת להעמיד אשראי לפרטיים ולקבוצות הרכישה תמורת משכנתא בדרגה ראשונה, כאשר תקופת האשראי תהיה עד 5 שנים לאחר שתתבצע בדיקת נאותות לכל עסקה. הפעילות של חברות הבת תמומן במלואה על ידי מניף שנמצאת בתהליכים מתקדמים עם התאגידים הבנקאיים להענקת אשראי, לצורך מימון הפעילות.

 

מניף שירותים פיננסים, סיכמה את הרבעון הראשון של שנת 2021 עם רווח נקי של 13.7 מיליון שקל, לעומת רווח של כ 3.63 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הכנסות החברה ברבעון הראשון עמדו על 27.59 מיליון ₪, לעומת 18.39 מיליון ₪ בתקופה המקבילה אשתקד.

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. מניף

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה