מערכת סייברוואן תותקן ב-250 רכבים של חברת פלקס ישראל

בשלב ראשון יותקנו 80 מערכות ברכבי הצי של פלקס, שתציג את המערכת בסניפים נוספים שלה בעולם

חדשות ספונסר 28/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, שפיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה הבוקר על חתימת הסכם להתקנת 250 מערכות SaverOne עם חברת פלקס ישראל, קבלנית שירותי הייצור האלקטרוני מהגדולות בעולם עם כ-200,000 עובדים ברחבי העולם וכ-4,000 עובדים בישראל.

 

ההסכם נחתם לאחר הצלחת הפיילוט שבוצע בפלקס והסתיים החודש. החברה החליטה להתקין את מערכת SaverOne בכלל הצי שלה, המונה כ-250 רכבים, במספר אתרים שלה בישראל. בשלב הראשון תותקן המערכת ב-80 מרכבי הצי שלה.

 

כמו בדיווחים קודמים של החברה, גם הפעם סייברוואן לא מפרסמת בהודעתה לבורסה אם העסקה כוללת תשלום כלשהו ואם כן מהו היקפו.

 

בכוונת פלקס גם להציג את מערכת SaverOne לסניפים נוספים של פלקס בעולם, דבר שלהערכת סייברוואן עשוי לסייע לחדירתה של המערכת לשוק העולמי. ההסכם המסחרי עם פלקס מתווסף להזמנת 250 מערכות ע"י קבוצת מילניום ו-51 מערכות ע"י פרונרי ישראל.

 

"אנו רואים במערכתSaverOne , מערכת בעלת חשיבות עליונה למשתמשי הדרך באשר הם" מסביר ברק יניר, מנכ"ל פלקס מגדל העמק , "אנו נמשיך להשקיע מאמצים ומשאבים בבטיחות עובדינו ובני משפחותיהם".

 

אורי גלבוע, מנכ"ל סייברוואן מסר כי: "אני גאה כי חברה גדולה נוספת כמו פלקס נתנה אמון במערכת SaverOne לאחר פיילוט מוצלח והחליטה לצייד את כלל הצי שלה בישראל במערכת SaverOne שתגן על הנהגים שלה מפני הסח דעת סלולרי בזמן הנהיגה. מכיוון שמדובר בחברה בינלאומית, אני מאמין כי לאחר הניסיון המוצלח בישראל, קיים פוטנציאל גדול להתקנת המערכת גם בסניפי החברה ברחבי העולם".

 

על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש-25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בשורות טובות

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ברוךר 28/06/2021 13:26