הכירו את אפליקציית sponser Tips

אפליקציה חדשנית למשקיעים הפעילים בשוקי המניות בארה"ב נותנת לך גישה לדירוגי המניות הכי מעודכנים, הכי איכותיים והכי מצליחים שפורסמו על ידי מיטב האנליסטים בזמן אמת

מערכת ספונסר 22/06/2021 12:12

א+א-

SPONSER TIPS היא אפליקציה חדשנית למשקיעים הפעילים בשוקי המניות בארה"ב נותנת לך גישה לדירוגי המניות הכי מעודכנים, הכי איכותיים והכי מצליחים שפורסמו על ידי מיטב האנליסטים בזמן אמת!

 

אפליקציית SPONSER TIPS מבוססת על הטכנולוגיה של טיפיגו שמאתרת אנליסטים מקצועיים שמניבים דירוגים מוצלחים עם אחוזי הצלחה גבוהים לאורך זמן.

 

 

איך זה עובד?

שילוב טכנולוגיה יחודית ומתקדמת לניתוח ביג דאטה של נתוני שוק, ניתוח מחקרים של אנליסטים מקצועיים הפועלים תחת רגולציה מחמירה ודעת ההמון על המלצות אלה, מאפשרים למשקיעים מקצועיים ועצמאיים לבחור הזדמנויות השקעה כדי לייצר תשואה עודפת על מדד הייחוס.

 

המלצות אנליסטים - המערכת מנתחת מחקרים של אנליסטים מובילים הפועלים תחת רגולציה מחמירה אשר מניבים דירוגים איכותיים עם אחוזי הצלחה גבוהים לאורך זמן.

 

המלצות זהב -המלצות אלו נוצרות כאשר מספר אנליסטים מובילים ממליצים במקביל על מניה מסוימת. הסטטיסטיקה מלמדת שלהמלצות אלה יש אחוזי הצלחה גבוהים יותר.

 

תיקי השקעה - התיק מורכב ממניות בעלות דירוגים מובילים בשקלול כמות ההצבעות של משתמשי האפליקציה. כדי לאפשר מעקב שוטף, בכל חודש נפתח תיק מעודכן

 

רשימת מעקב -ניתן להרכיב רשימת מניות למעקב בהתאמה אישית. שערי המניות ברשימה מתעדכנים לאורך שעות המסחר כמעט בזמן אמת. בנוסף, ניתן להגדיר התראות כאשר מניות מהרשימה מקבלות המלצות חדשות.

 

הצבעות גולשים -גולשי sponser Tips מדרגים את המלצות האנליסטים. במסך זה ניתן לצפות ברשימת המניות עם ההצבעות המובילות. ההצבעות המובילות מהוות חלק בלתי נפרד מהרכב תיקי ההשקעה

 

מלבד חבילת הבסיס אשר פתוחה לצפייה לכלל המשתמשים, קיימת חבילת "זהב" אשר כוללת את דירוגי זהב המורכבים מדירוג של מספר אנליסטים ממליצים על אותו הנייר. בנוסף, מנוי "זהב" מאפשר צפייה בתיק SPONSER TIPS אשר מתעדכן בתחילת כל חודש. התיק מורכב ממניות בעלות דירוגים מובילים בשקלול כמות ההצבעות של משתמשי האפליקציה.

 

להורדת אפליקציית sponser Tips לחץ כאן

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה