איתמר דויטשר, מנכל אלקטרה קרדיט: יח"צ

קבוצת אלקטרה צופה רווח גולמי של כ-260 מיליון שקל מפרויקט כפר אז”ר

היקף המכירות בפרויקט צפוי לעמוד על סך של כ-1.36 מיליארד שקל; העבודות בשטח יחלו במהלך שנת 2022

חדשות ספונסר 17/06/2021 12:12

א+א-

קבוצת אלקטרה, בניהולו של איתמר דויטשר, מדווחת היום כי חברת הבת אלקטרה השקעות (בבעלות מלאה), תקים 495 יחידות דיור על 8 מגרשים בכפר אז"ר בסמיכות לרמת אפעל ותל השומר.

 

אלקטרה השקעות חתמה על הסכמתה לתנאים של רמ"י (רשות מקרקעי ישראל), להקצאה של 8 מגרשים ברמת גן, כחלק מהסכם סיחור אופציה שהחברה רכשה מחוכרי כפר אזר. בהתאם, חברת הבת תרכוש את הקרקע ותקים עליה כאמור, בהתאם לתב"ע המאושרת, 495 דירות.

 

עלות הקרקע, הכוללת את התשלומים לרשות מקרקעי ישראל, כפר אז"ר ועלויות פיתוח עומדת על כ-640 מיליון ש"ח. תחילת העבודות צפויה במהלך שנת 2022.

 

על המגרשים של כפר אז"ר תקום שכונת "גני אז"ר" כחלק משכונה שאושרה על ידי הותמ"ל בקרבת בית החולים תל השומר. התוכנית הרחבה של שכונת גני אז"ר תכלול כ-2,300 דירות, כ-177 אלף מ”ר של שטחי משרדים, וכ-35 אלף מ”ר של שטחי מסחר.

 

להערכת החברה, היקף המכירות בפרויקט (ללא מע"מ) צפוי לעמוד על סך של כ-1.36 מיליארד שקל, עלות המכירות צפויה לעמוד על כ-1.1 מיליארד ש"ח והרווח הגולמי צפוי להסתכם בכ-260 מיליון שקל.

 

חברת הבת התקשרה עם בנק הפועלים בהסכם הלוואה למימון החלק הראשון של הסכום שהיא צריכה לעסקה, ומקיימת מגעים איתו לגבי העמדת מלוא המימון הנדרש בעתיד.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה