אנלייבקס קיבלה אישור פטנט באירופה

הפטנט מכסה תרכובות של Allocetra , התרופה שפיתחה החברה, במשולב עם טיפולים בתאי CAR-T להפחתת סערות ציטוקיניות הנובעות מטיפולים נגד סרטן

חדשות ספונסר 15/06/2021 12:12

א+א-

אנלייבקס תרפיוטיקס הדואלית, הנסחרת בישראל ובנאסדק, מדווחת היום כי משרד הפטנטים האירופי אישר רישום פטנט באירופה מספר 3,258,943, המכסה את Allocetra, התרופה האימונותרפית של החברה הנמצאת בפיתוח.

 

כותרת הפטנט החדש היא "COMBINATION IMMUNE THERAPY AND CYTOKINE CONTROL THERAPY FOR CANCER TREATMENT", והוא צפוי להוסיף הגנת קניין רוחני נוספת לתרכובות תרפיוטיות של Allocetra ותאי T בעיכוב או הפחתה של סערות ציטוקיניות הנובעות מטיפולים נגד סרטן.

 

אנלייבקס היא חברת אימונותרפיה למקרופגים בשלב הניסויים הקליניים, המתמקדת באיזון מקרופגים בחולים עם ספסיס, קורונה וגידולים סרטניים מוצקים.

 

ד"ר אורן הרשקוביץ’, מנכ"ל החברה ציין כי "אנו שבעי רצון מקבלת פטנט זה באירופה, אשר מתווסף לפטנטים קיימים על Allocetra במגוון מדינות ברחבי העולם. באופן ספציפי, פטנט חדש זה מחזק עוד יותר את תיק הקניין הרוחני שלנו המכסה את השימוש ב-Allocetra לטיפול בסרטן".

 

בחודש שעבר קיבלה החברה מענק מרשות החדשנות לתוכניות הקליניות של החברה בספסיס, בהיקף של 1.1 מיליון דולר. עד היום קיבלה החברה 6.6 מיליון דולר מרשות החדשנות לניסויים קליניים ולפיתוח המוצר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה