דר צבי מרום, מנכל באטמ קרדיט: יח"צ

באטמ זכתה בחוזה סייבר בהיקף של 4.1 מיליון דולר

החוזה נחתם עם לקוח ממשלתי-ביטחוני ותיק של החברה; תספק חומרה ותוכנה שהם חלק מפתרון אבטחת הסייבר שלה ותחל באספקה מיידית

חדשות ספונסר 15/06/2021 12:12

א+א-

חברת באטמ הדואלית, הנסחרת בבורסת לונדון ובבורסת תל אביב מדווחת היום על זכייתה בחוזה סייבר בסך 4.1 מיליון דולר, שיותר ממחציתו יסופק בשנה הנוכחית. הזכייה בחוזה מגיעה מלקוח ממשלתי-ביטחוני ותיק. הקבוצה תספק חומרה ותוכנה כחלק מפתרון אבטחת הסייבר שלה ותחל באספקה מיידית.

 

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אנו שמחים על קבלת הזמנה חדשה זו לפתרון הסייבר שלנו מלקוח ממשלתי-ביטחוני ותיק. ההזמנות החוזרות מעידות על שביעות הרצון הלקוח ממוצרי אבטחת הסייבר שלנו ומציגות את תועלות הפתרונות שאנחנו מספקים. בנוסף אנו משלבים את פתרון הסייבר לתוך מוצר ה-NFV שלנו ואנו מפתחים גרסה שתפנה למגזר העסקי, ומצפים שהיא תושק בתחילת שנה הבאה. מהלך זה ישפר את התאמת פתרון הסייבר ללקוחות ה-NFV שלנו.

 

בעוד שהמיקוד העולמי היה, בצדק, במגפה, האיומים מהתקפות סייבר גברו. כעת, כשאפשרויות נסיעה עולמיות מתחילות לחזור, אנו יכולים לקיים פגישות פנים אל פנים עם לקוחות, החיוניות בעיסוק בנושאי סייבר. כתוצאה מכך, אנו מצפים לקבל הזמנות נוספות לפתרונות הסייבר שלנו במהלך שנה זו."

 

באטמ, שעוסקת בפיתוח ושיווק מערכות מידע ותקשורת, לצד פעילות בתחום הציוד הביו רפואי, נהנתה בשנת 2020 מצמיחה הקשורה למשבר הקורונה כאשר סיפקה ערכות בדיקת נוגדנים לנגיף הקורונה, מכונות הנשמה לחולים ועסקה גם בפיתוח של ערכות ביתיות לזיהוי נגיף הקורונה.

 

המניה  נסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של 1.6 מיליארד ש"ח, ובמכפיל רווח של 50, אחרי שבמהלך שנת 2020 זינקה בשיעור של 136% אולם מתחילת שנת 2021, עם הצלחת מבצע החיסונים לקורונה והמיגור ההדרגתי של המחלה בעולם, ירדה המניה בשיעור של כ-12%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה