אבי גבאי קרדיט: פלאש90, מרק ישראל סלם

סלקום ומשק אנרגיה מקימות את סלקום Energy ויספקו חשמל למשקי בית ולעסקים

סלקום תציע ללקוחותיה חשמל מוזל שיביא לחיסכון של כ-500 ש"ח בשנה בממוצע בחשבונות של צרכנים ביתיים וכן התייעלות אנרגטית, חשמל חכם ומוצרי אגירה וטעינה

חדשות ספונסר 14/06/2021 12:12

א+א- 1

סלקום וחברת משק אנרגיה הודיעו הבוקר על כניסתן לתחום אספקת החשמל ללקוחות פרטיים ועסקיים במסגרת מיזם משותף שיקימו השתיים בשם סלקום Energy.

 

במסגרת הרפורמה שמובילה רשות החשמל, צפויה בעשור הקרוב מהפיכה גדולה בתחום החשמל. בעוד מספר שנים לא רב שוק החשמל ייראה אחרת לחלוטין. מרבית החשמל בישראל לא ייוצר ע״י חברת החשמל וחלק גדל והולך יהיה מיוצר באמצעות אנרגיות מתחדשות.

 

מרבית הרכבים שיימכרו בישראל יהיו חשמליים או היברידים, וספקי החשמל יציעו פתרונות התייעלות אנרגטית והצעות ערך של חשמל משולבות עם תחומים אחרים. תחום החשמל יהיה תחרותי יותר, חדשני יותר ומשתלם יותר ללקוח.

 

ממחקר שעשו השתיים הביעו כ-70% מהצרכנים את נכונותם לעבור לספק אחר שאינו חברת החשמל. 81% מהלקוחות הביעו את דעתם כי התמריץ העיקרי לבחירת הספק הוא ״הוזלה במחיר החשמל החודשי״, 45% אמרו כי ״שירות לקוחות טוב״ הוא תמריץ למעבר, 40% אמרו כי ישקלו מעבר לחברה בעלת ניסיון בתחום האנרגיה, 19% ישקלו מעבר לחברה שתציע שירותים נוספים לאספקת החשמל, ו-7% ישקלו לעבור לחברה שתציע שירותים נוספים, דוגמת ״בית חכם״.

 

במסגרת מהפכה זו תהיה סלקום Energy מהראשונות שייכנסו לתחום זה, בכפוף לקבלת רישיון לאספקת חשמל, ובכוונתה להציע שורה של הטבות ללקוחות. משקי בית משלמים כיום בממוצע לחברת החשמל כ-4,000 ש״ח בשנה, ולאחר הצטרפותם לסלקום Energy יוכלו ליהנות מחסכון של עד 500 ש״ח בשנה.

 

עסק בינוני, המשלם כ-50,000 ש״ח בממוצע בשנה, ייהנה מחיסכון של עד 3,000 ש״ח בשנה ואילו עסק גדול, המשלם כיום כמיליון ש״ח בשנה, ייהנה מחיסכון של עד 50,000 ש"ח בשנה. (בתלות במאפייני צריכת החשמל של הלקוחות).

 

בנוסף, בכוונת סלקום Energy להציע ללקוחות ביתיים ועסקים קטנים שיצורפו לשירות בתוכנית הכוללת התחייבות, ערכת חשמל חכם במתנה בשווי 500 ₪ הכוללת שקעים חכמים וכן מתג חכם לדוד החשמל הביתי, שיאפשרו לצרכן שליטה מלאה על צריכת החשמל של המוצרים המחוברים לערכה, ניהול חכם מרחוק וכן קבלת מידע בנוגע להיסטוריית הצריכה ושיקוף עלות הפעלת המוצרים במונחי צריכה וכסף.

 

בכוונת סלקום Energy לאפשר לבעלי רכב חשמלי, להנות מהטבות שיכללו, בין היתר, הנחות על התקנת עמדת טעינה ביתית, הנחה בשימוש עמדות טעינה ציבוריות ברחבי הארץ וכן מהנחה בביטוח רכב המותאם לבעלי רכב חשמלי. כמו כן, בכוונתה לתת ללקוחות שיצטרפו לשירות אספקת החשמל וגם לשירות הטריפל, הנחה נוספת בחשבון החשמל.

 

סלקום Energy תעודד את לקוחותיה הבייתים והעסקיים להתקין מוצרי אנרגיה מתחדשת ולכן בכוונתה להציע להם הנחה משמעותית בהתקנת פאנלים סולאריים.

 

בהמשך, צפויה סלקום Energy להרחיב את פעילותה עם הטבות שונות במגזר העסקי והפרטי, לטובת התייעלות אנרגטית נכונה וכן כניסה לפרויקטים של אגירת חשמל, ניהול וטעינה של רכבים חשמליים בבנייני מגורים ומרכזי עסקים.

 

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר, אמר מנכ״ל סלקום, אבי גבאי, כי סלקום ביחד עם משק אנרגיה מתעתדת להביא את המהפכה שחוללה בתחומי הסלולר והטלוויזיה, גם לתחום החשמל. "תחום החשמל הוא התחום הבא שיעבור מהפכה בעשור הקרוב, וכמי שביצעה בהצלחה מהפכה בתחום התקשורת, סלקום תהיה כאן כדי להציע לציבור הצעה מיטבית וחיסכון בעלויות השירות".

 

חן מלמד, מנכ"ל משק אנרגיה: " החברות סלקום ומשק אנרגיה חולקות ערכים משותפים של חדשנות וכניסה לתחומי פעילות חדשים מחוללי שינוי ששמים את טובת לקוח הקצה בראש מעייניהם. שיתוף הפעולה המוצלח בין משק אנרגיה, קבוצת אנרגיה הפועלת בתחומי יצור ומכירת חשמל ומוצרים משלימים, בסקטורים מגוונים מתחום האנרגיה החל מאנרגיה מתחדשת, אגירה וטעינה חשמלית, לבין סלקום יתרום להוזלה וחיסכון בעלויות החשמל ממנו יוכלו להינות לקוחות ביתיים ועסקים קטנים ".

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אנרג'י גנבו לך את הזהות!!

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אקוש 14/06/2021 11:11