מכשירי אידוי קנאביס איכותיים ונוחים לשימוש

צורכים קנאביס רפואי אך נמנעים מעישון? כנראה שצריכה באמצעות מכשירי אידוי היא השיטה המתאימה לכם ביותר. הכירו את מכשיר הוופורייזר - המאדה הנפוץ והמומלץ ביותר היום

תוכן מקודם 06/05/2021 14:06

א+א-

אידוי קנאביס הולך וצובר תאוצה עם השנים בשל היתרונות הבריאותיים שיש בו על פני שיטות אחרות לצריכת קנאביס, האלגנטיות שבמכשיר וקלות השימוש בו. יחד עם זאת, כדאי לדעת שכיום קיימים מגוון מכשירי אידוי קנאביס בשוק כאשר לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו וחשוב לבחור את המכשיר המתאים לכם ביותר בהתאם לשיטת האידוי המועדפת עליכם ואופי השימוש במכשיר.

 

שיטת אידוי קנאביס

לשיטת אידוי הקנאביס יש חשיבות רבה שכן, זה הדבר העיקרי שמשפיע על אופי השימוש בחומר, ההשפעה שלו והטעם שלו. ישנם 2 מנגנוני חימום שקובעים באיזה דרך המכשיר מאדה את החומרים הפעילים ולהם יש חשיבות מהותית על ההרגשה הכללית בזמן השימוש. דרך אחת היא באמצעות תא חימום שבו הקנאביס בא במגע ישיר עם סליל חימום קרמי או כזה שעשוי ממתכת. החסרונות של המכשירים הללו הם מיצוי לא אחיד של החומר וחריכה שלו שכן, החומר בא במגע ישיר עם גוף החימום. דרך נוספת היא באמצעות תא חימום בזרימת אוויר. האוויר החם עובר דרך הפרח בזמן השאיפה והחומר לא ממשיך להתחמם כאשר מפסיקים לשאוף אותו. המכשירים הפועלים על שיטה זאת הם לרוב יקרים יותר שכן, המיצוי של החומר בהם יהיה איכותי יותר והטעם יהיה טוב יותר.

 

סוגים שונים של וופורייזר

מכשיר לאידוי קנאביס קרוי גם וופורייזר וישנם כיום כמה סוגים של מכשירי אידוי כאשר כל מאדה שונה לחלוטין במהות, באופי השימוש ובסגנון שלו. בין המכשירים שניתן למצוא כיום הם:

 

מכשיר אידוי נייח- מדובר על מאדה שולחני הרלוונטי לשימוש ביתי בשל הגודל והמשקל שלו ובאופן טבעי הוא רלוונטי לחולים סופניים או קשישים שמתקשים לצרוך קנאביס בשאיפה בכל דרך אחרת. המכשיר צריך להיות ממוקם על משטח ישר ויציב והוא דורש חיפוש לחשמל. המכשירים הנייחים מספקים חווית צריכה, נקייה, אחידה וכמעט חסרת טעם, כאשר לחלקם ישנם בלונים שמתחברים ליחידה ומתמלאים באדים על ידי הניפוח של המכשיר. האחרים כוללים צינור קטן שמתחבר ליחידה ומאפשר שאיפה ישירה. שיטת האידוי של מכשירים מעין אלה יהיה חימום ישיר.

 

מכשיר אידוי נייד- כיום ניתן למצוא היצע רחב מאוד של מכשירי אידוי קנאביס בקטגוריה זאת והם מגיעים בגדלים שונים, צבעים שונים ועיצובים שונים. הדגש העיקרי במכשירים הללו הוא על אורך זמן השימוש, משקל המכשיר והגודל שלו. ההבדלים בין המכשירים השונים יבואו לידי ביטוי בגודל שלהם, בטמפרטורה שלהם, בסוללה נשלפת ובמכשירים המתקדמים אף בשליטה ומעקב ממכשיר סלולרי חכם. מכשירי האידוי הניידים מתבססים על כל שיטות האידוי ולא פעם אפילו על שתי שיטות אידוי באותו המכשיר כאשר ישנם חלקים להחלפה עבור כל שיטת אידוי.

 

 מכשיר אידוי בצורת עט- מדובר על מכשירים הידועים גם כסיגריות קנאביס אלקטרוניות והם מהווים את המוצר החם ביותר כיום בשוק מכשירי האידוי וזאת בשל הגודל שלהם שמאפשר להשתמש בהם מבלי למשוך תשומת לב. ניתן למצוא מגוון סוגי מכשירים מעין אלה המאפשרים אידוי של פרחים, מיצויים שונים ועוד.

 

מקטרת אידוי- מדובר על מכשיר שמשתמש בחום ממצית רגילה ליצירת זרם של אוויר חם, אשר עובר דרך הקנאביס ומאדה אותו. מדובר על מכשירים זולים המספקים אידוי איכותי. מאחר ואין להם מנגנון אלקטרוני הם לא מתקלקלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה