ביטוח הרכב המשתלם ביותר ל 2021

בשל משבר הקורונה ההכנסות של לא מעט ישראלים ירדו וכיום הם מוצאים את עצמם מנסים לצמצם הוצאות אחד הדברים שבהחלט ניתן לחסוך בו בשנת 2021 הוא ביטוח הרכב שלכם

תוכן מקודם 28/04/2021 14:23

א+א-

שנת 2021 החלה וכולנו מקווים שהשנה תהיה הרבה יותר טובה משנת 2020 שהביאה עימה את משבר הקורונה שהשפיע באופן מהותי כל עסקים ואנשים פרטיים בשל משבר הקורונה ההכנסות של לא מעט ישראלים ירדו וכיום הם מוצאים את עצמם מנסים כמה שיותר לבצע את הבחירות הנכונות על מנת להתנהל נכון מבחינה כלכלית ולעלות שוב על דרך המלך. אחד הדברים שבהחלט ניתן לחסוך בו בשנת 2021 הוא ביטוח הרכב שלכם. אם מעולם לא בדקתם חברות שונות טרם בחרתם ביטוח רכב ותמיד בחרתם בחברה האקראית הראשונה שהציעה לכם ביטוח, כדאי מאוד שתדעו שהשוואת ביטוחים יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה על ביטוח הרכב שלכם. שנת 2021 היא השנה המושלמת להתחיל לחשוב על איך אתם יכולים לחסוך בביטוח הרכב שלכם.

 

סוגי ביטוחים בישראל

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות טרם בוחרים לבטח את הרכב הוא כמובן להכיר באופן מפורט את סוגי הביטוח הקיימים כיום בישראל. כיום בישראל ניתן למצוא את:

 

ביטוח החובה שהוא ביטוח בסיסי שעל פי חוק כל בעל רכב נדרש לעשות. מחיר ביטוח חובה יהיה תלוי בנתוני הנהגים והרכבים, כאשר הכיסוי לרוב יהיה אחיד ונוגע לכיסוי נזקי גוף הן של הנהג עצמו והן של כל נהג אחר שהיה מעורב בתאונת דרכים שנגרמה בשל הנהג. יחד עם זאת, הביטוח לא מכסה נזקים שיגרמו לרכב של הנהג או לרכבים אחרים כתוצאה מתאונה ובמקרה של הנהג, הוא לא יכסה נזקים שיגרמו כתוצאה מגניבת הרכב, ונדליזם ועוד. ביטוח חובה הוא ביטוח שעל פי החוק כל נהג חייב להיות מבוטח בו.

 

על אף כך שקיימת חובה רק לגבי ביטוח החובה , הרבה מבוטחים מבינים את הערך המוסף של כיסוי הרכוש בביטוח רכב. שנם לא מעט בעלי רכבים שמבינים את העול הכלכלי שיוטל עליהם אם הם יהיו מעורבים בתאונה שבה הרכב שלכם יפגע וכן רכב של נהג אחר יפגע. במקרה שכזה הם ידרשו לשלם את כל הוצאות התיקון מכיסם הפרטי. לכן, אותם נהגים לא פעם יבחרו לבטח את הרכב שלהם בביטוח צד ג או בביטוח מקיף.

 

ביטוח לרכב צד ג הוא ביטוח אשר נועד לכסות מקרים בהם בעל הרכב פגע בצד ג או ברכוש כמו: חלונות ראווה של חנות, קירות של בית, עמוד חשמל ועוד. ביטוח מסוג זה לא יכסה נזקים שיגרמו לרכבו של המבוטח אלא לצד שלישי בלבד.

 

ביטוח מקיף הוא הביטוח היקר ביותר אשר מכסה את מירב המקרים האפשריים של נזקים. מדובר על ביטוח שנועד לתת כיסוי במקרה של נזקי תאונה, נזקי טבע, גניבה ועוד. עלות הביטוח הזה משתנה בהתאם לפרמטרים שונים.

 

כיצד משווים מחירי ביטוח בשנת 2021

ישנם גורמים שונים שיכולים להשפיע על מחיר הביטוח, בעיקר כאשר מדובר על ביטוח חובה, ביטוח מקיף או על ביטוח צד ג. לכן, אם אתם בוחרים בביטוחים הללו, חשוב מאוד שתבצעו סקר מחירי ביטוחים בצורה הטובה, המהירה והאיכותית ביותר. על אף שכיום ניתן למצוא אתרי אינטרנט שונים שמציעים לכם להשוות מחירי ביטוח.

 

באמצעות סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל - תוכלו למצוא עד 9 הצעות שונות ולחסוך לא מעט כסף בביטוח הרכב שלכם ועל כן, תוכלו להשוות ולרכוש בקלות את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורכם בקלות ובמהירות.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה