פלטפורמת ניטור חולים מרחוק של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA לשילוב בטיפולים בהורמון גדילה

לפי ההסכם, פלטפורמת הניטור תתמוך במערכת הטיפולים כולל יישום סלולר לחולים שנרשם עם הטיפול, וכן פלטפורמה מאובטחת לאנשי מקצועות הבריאות

מערכת ספונסר 08/04/2021 17:23

א+א-

PRA Health Sciences הודיעה היום ש-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, הידועה בארצות הברית בשם EMD Serono, בחרה בפלטפורמת ניטור החולים מרחוק של PRA, להשתלבות במערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי (HGH). לפי ההסכם, פלטפורמת הניטור תתמוך במערכת הטיפולים, כולל growlinkTM, יישום סלולר לחולים שנרשם עם הטיפול ב-HGH, ו - easypod Connect, פלטפורמה מאובטחת לאנשי מקצועות הבריאות בתחום האנדוקרינולוגיה. זאת כדי לנטר את ההיענות של החולים, לסקור את היסטוריית ההזרקות ולשתף מידע על ההתקדמות של חולים עם הפרעות של הורמון גדילה.

"החולים מצפים מאיתנו להציע טכנולוגיות חדשות, כמו יישומים תומכי טיפולים, עם הרמות הגבוהות ביותר של פרטיות וביטחון נתונים", אמר אנדרה מוסטו, סגן נשיא בכיר ב - Merck KGaA, והוסיף: "עם growlink ו - easypod Connect, ותמיכה של פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים, אנחנו יכולים להציע לחולים כלים חדשניים שיעזרו להם לנהל את המחלה שלהם, ולהבטיח להם יעילות בטיפולים תוך כיבוד מלא של הפרטיות ואבטחת הנתונים שלהם".

טיפולים בהורמון גדילה אנושי נרשמים לעיתים תכופות לילדים ולמתבגרים עם חסר בהורמון. חסר זה משפיע על ילדים ביחס של 1:4,000 עד 1:10,000 בכל שנה בארה"ב. למרות השכיחות של החסר בהורמון גדילה, ואפשרויות הטיפול, אחד האתגרים הכי גדולים בתחום הוא להבטיח את ההיענות של החולים לטיפול.

הוספת שכבת הטכנולוגיה לטיפולי HGH, מאפשרת מעורבות טובה יותר של החולים, עוזרת לנצל טוב יותר את הביקורים שלהם ומבטיחה שהם נוטלים את הטיפול באופן סדיר ובמינון המתאים. עובדה זו ממטבת את תוצאות הטיפול ומגבירה את האמון של המטופלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה