טראקנט חתמה על הסכם עם DSV לשימוש בפלטפורמה שפיתחה

הפלטפורמה של חברת Trucknet, שהחלה להיסחר בתל אביב בסוף מרץ, מאפשרת לחברות הובלה ולוגיסטיקה לבע התאמה על בסיס מיקום בין משאיות ריקות לבין מטענים

חדשות ספונסר 04/04/2021 12:12

א+א-

טראקנט, המפתחת פלטפורמה המאפשרת התאמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים, לשיפור היעילות והרווחיות של החברות מודיעה היום כי חברת הבת, טראקנט רומניה, חתמה על הסכם עם חברת DSV Solutions S.R.L. רומניה, חברת בת מקבוצת DSV העולמית לשימוש בפלטפורמת טראקנט.

 

הסכומים אותם תקבל החברה על פי תנאי הסכם זה מגיעים משני מקורות הכנסה. לאחר תקופת ההרצה, תקבל טראקנט רומניה 3 אירו (בתוספת מע"מ) עבור כל משלוח שתוביל DSV תוך שימוש בפלטפורמת טראקנט, כאשר DSV התחייבה לכמות מינימום של 1,000 משלוחים לכל חודש.

 

בנוסף, תשלם DSV לטראקנט רומניה דמי אחזקה חודשיים בסך של 1,500 אירו (בתוספת מע"מ), כאשר אם DSV תבצע למעלה מ-3,500 הובלות בחודש תוך שימוש בפלטפורמת טראקנט, היא תהיה פטורה מתשלום דמי האחזקה עבור אותו חודש.

 

להערכת החברה יהיה לה מקור הכנסה נוסף מכוח החתימה על ההסכם. החברה מעריכה כי ביצוע ההסכם יגדיל את כמות ה"התאמות החכמות" המבוצעות בפלטפורמת טראקנט על-ידי מאות אלפי המשאיות המחוברות לפלטפורמה מכוח הסכמים בין החברה לחברות הובלה.

 

כמו כן, מעריכה החברה כי שיתוף פעולה מוצלח של הצדדים תחת הסכם זה יוביל לחשיפה של החברה ושל פלטפורמת טראקנט לחברות נוספות מקבוצת DSV, אשר עשויות אף הן להתקשר עם החברה.

 

לדברי מר חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״ההסכם שנחתם מעיד על האמון שרוכשת ענק השילוח הגלובלי DSV בטכנולוגיה שפיתחנו. הסכם זה הוא בבחינת אבן הפינה להסכמים עתידיים נוספים והתקשרויות עם ענקיות התובלה העולמיות נוספות”.

 

ההסכם נחתם עם ספקית שילוח ולוגיסטיקה המאוגדת ברומניה ומבצעת כ- 150,000 נסיעות בשנה ואשר הינה חלק מקבוצת DSV העולמית – ענקית שילוח ולוגיסטיקה בינלאומית הפועלת בלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם אני מאמין שהצלחה עשויה לגרור הסכמים עם מדינות נוספות בקבוצה.

 

ההסכם עם DSV מצטרף לפיילוט משותף שביצעה החברה עם קבוצת רנו במהלך חודש אוקטובר 2020, במהלכו בוצעה התחברות למערכת bid של רנו. הפיילוט הוכיח כי שימוש בפלטפורמה של טראקנט הביא לכדי שיפור של 17% ביעילות וברווחיות שירותי הלוגיסטיקה עד לכדי חיסכון של 115,000 יורו בשבועיים ב268 נסיעות מתוך 371 נסיעות (הצלחה של 68%).

 

חברת DSV, מספקת פתרונות תובלה לאלפי חברות מידי יום. השימוש בפלטפורמה של Trucknet יאפשר לענקית ההובלה הדנית, שיפור ואופטימיזציה בניהול ציי הרכבים וניהול מו"מ של רכבים זמינים עם חברות אחרות, מערכת מכרזים און ליין לכל עסקה (BID). בנוסף לשימוש בפלטפורמה שלנו ערך סביבתי רב, שיאפשר מזעור נסיעות המשאיות הריקות בצי תוך צמצום פליטת מזהמים.״

  1. מניות בכתבה
  2. טראקנט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה